ପୁଣି ଟି-ସାର୍ଟରେ ନବୀନ, ବିନ୍ଦାସ ମୁଡ଼ରେ ବୈଠକ

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପୁଣି ପରଦାରେ ଫିଟନେସ ନବୀନ  । ଦୀର୍ଘ ଦୁଇ ବର୍ଷପରେ ଟି ସାର୍ଟରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ  । ଫଟୋରେ ତାଙ୍କ ସହ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବ ଭି. କାର୍ତ୍ତିକେୟ ପାଣ୍ଡିୟାନ ପାଖରେ ରହିଥିବାବେଳେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବେଶ ଖୁସି ଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି  । ନବୀନ ନିବାସରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜ୍ୟର ଅନେକ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ମନ୍ତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି  । ଭିସି ଯୋଗେ ଏହି ବୈଠକ ଆହୁତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଫଟୋରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଖୁବ ସାଧାରଣ ଭାବେ ଆଲୋଚନା କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି  ।

୨୦୧୯ ମସିହାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଟି ସାର୍ଟ ଏବଂ ପ୍ୟାଣ୍ଟରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ  । ଧଳା ପାଇଜାମାରେ ସର୍ବଦା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଥିବା ନବୀନ ଫିଟନେସର ପଚିଚୟ ଦେଇଥିଲେ  । ପ୍ରାତଃ ଭ୍ରମଣ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି କିପରି ଜିମରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି ତାହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା  । ଠିକ ଦୁଇବର୍ଷ ତଳେ କଳା ରଙ୍ଗର ଏକ ଟି ସାର୍ଟ ଏବଂ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପରିଧାନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପରଦାରେ ଆସିଥିଲେ  ।

ଆଜି ପୁନର୍ବାର ଏକ ଫଟୋରେ ନବୀନ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି  । ମନ୍ତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଅତି ସାଧାରଣ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ପରିଚୟ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି  । ପାଖରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବ ଭି କାର୍ତ୍ତିକେୟ ପାଣ୍ଡିୟନ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଛନ୍ତି  । ସେପଟେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେଉଁ ମନ୍ତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କେଉଁ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ତାହା ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ  ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner