ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇପାରନ୍ତି ବଚ୍ଚନ ପରିବାର

ମୁମ୍ୱାଇ: ସୁସ୍ଥ ହେଉଛନ୍ତି ବିଗ୍ ବି । ଖୁବଶୀଘ୍ର ହସପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇପାରନ୍ତି ବଚ୍ଚନ ପରିବାର । କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ ବାହାରିବା ପରେ ବଲିଉଡ ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ପୁଅ ଅଭିଷେକ, ବୋହୂ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ଓ ନାତୁଣୀ ଆରାଧ୍ୟା ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ଆସୁଛି ଓ ଖୁବଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କୁ ହସପିଟାଲରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ ବୋଲି ମୁମ୍ବାଇ ଲିଳାବତୀ ହସପିଟାଲର ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ।

Abhishek Bachchan: My family means the world to me, I'll do ...

ବଚ୍ଚନ କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ ଆସିବା ନେଇ ଖବର ପ୍ରସାରିତ ହେବାପରେ ଖାଲି ବଲିଉଡ ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏକ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଫେରିବେ ବୋଲି ହସପିଟାଲ ସୂତ୍ରରୁ କୁହାଯାଇଛି । ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ଜୁଲାଇ ୧୧ ତାରିଖରେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ ।

ବିଶ୍ୱ ସୁନ୍ଦରୀ ଐଶର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ କରୋନା : ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍

ଏହାର କିଛି ସମୟରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ପ୍ରଥମେ ନେଗେଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହେବା ପରେ ପୁନଃ ନମୁନା ପରୀକ୍ଷଣ ବେଳେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ବୋହୂ ଐଶର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ ।

ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅମିତାଭ-ରେଖା, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି…

କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଘରେ ହୋମ୍ ଆଇସୋଲେସନ୍‌ରେ ରହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଗତକାଲି ଉଭୟ ମାଆ ଝିଅ   ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଆସିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ତେବେ ସୌଭାଗ୍ୟ ବସତଃ ଉଭୟ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଏଯାଏଁ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇନାହାନ୍ତି ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.