ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ଯୌନ କେଳେଙ୍କାରୀ, ବ୍ଲାକମେଲିଂ ସହ ୨ ବର୍ଷରେ ଲୁଟିନେଲେ ୭ ଲକ୍ଷ

1 min read
Youth BJP Vice President Of Ganjam Arrested For Viral Video

ଦିଗପହଣ୍ଡି: ନିଶା ଦେଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ଆଉ ୭ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ୍ । ୨ ବର୍ଷର ବ୍ଲାକମେଲିଂ ପରେ ଗିରଫ ବିଜେପିର ଯୁବ ନେତା ପ୍ରିୟରଞ୍ଜନ । ପାତ୍ରପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ବିବାହିତାଙ୍କୁ ନିଶା ଦେଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ସହ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ ପ୍ରିୟରଞ୍ଜନ । ଆଉ ସେହି ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ବାରମ୍ବାର ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରୁଥିଲେ, ଟଙ୍କା  ମାଗୁଥିଲେ । ଏମିତି ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେବାପରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ କରି ଦେଇଥିଲେ ଭିଡିଓ ।

ମହିଳାଙ୍କ ଏତଲା କ୍ରମେ ଜରଡ଼ା ପୋଲିସ ଚିକିଟି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବିଜେପି ନେତା ତଥା ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ଉପ ସଭାପତି ପ୍ରିୟରଞ୍ଜନ ବେହେରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ପ୍ରାୟ ୨ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ପାତ୍ରପୁର ବ୍ଲକର ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ଗାଡ଼ି ଖରାପ ହେବା ଯୋଗୁଁ ବିଜେପି ନେତା ପ୍ରିୟରଞ୍ଜନ ବେହେରାଙ୍କୁ ଲିଫ୍ଟ ମାଗିଥିଲେ । ଗୋଟିଏ ଗାଡ଼ିରେ ଯିବା ସମୟରେ ବିଜେପି ନେତା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ଉଠାଇ ଥିଲେ । ପରେ କିଛିଦିନ ପରେ ସେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ମାଗିଲେ ଏବଂ ନଦେଲେ ଫଟୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ପଠାଇବେ ବୋଲି ଡରାଇଥିଲେ । ଆଉ ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

Youth BJP Vice President Of Ganjam Arrested For Viral Video

ମହିଳା ଜଣକ ଭୟରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ପରେ ବିଜେପି ନେତା ତାଙ୍କୁ ମୃଦୁ ପାନୀୟରେ କିଛି ନିଶା ମିଶାଇ ଦେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଆଉ ସେହି ସମୟର ଭିଡିଓ କରିଥିବା ନେଇ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଏତଲାରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ଆଉ ସେହି ଭିଡିଓକୁ ଆଳ କରି ବିଜେପି ନେତା ଜଣଙ୍କ ମହିଳାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକ ମେଲିଂ କରିଥିଲେ । ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ପ୍ରାୟ ୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଆଉ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହେବାରୁ ବିଜେପି ନେତା ଉକ୍ତ ଭିଡିଓକୁ ଭାଇରାଲ୍ କରି ଦେଇଥିଲେ ।

ଏବେ ମହିଳାଙ୍କ ଏତଲା କ୍ରମେ ଜରଡ଼ା ପୋଲିସ କେସ୍ ରୁଜୁ କରିବା ସହ ବିଜେପି ନେତା ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରିୟରଞ୍ଜନ ବେହେରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଗୋଳନ୍ଥରା ଥାନା ସୁରଳ ପଞ୍ଚାୟତ କଇଠ ଗାଁରୁ ପ୍ରିୟରଞ୍ଜନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ଆଇପିସି ଧାରା ୩୭୬, ୨୯୨, ୩୫୪ ସି ଓ ୩୫୪ଡି, ୩୮୪, ୪୨୦, ୪୬୫, ୪୬୯, ୫୦୬ ଓ ୫୦୯ ଧାରା ଲାଗିଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner