ଅଚାନକ ଫାଟିଲା ଭୂଇଁ, କିଛି ସେକେଣ୍ଡରେ ପୋତି ହୋଇଗଲେ ଯୁବକ

1 min read
Young Man Got Buried Alive In The Earth Jharkhand

ରାଞ୍ଚି: ରବିବାର ସକାଳେ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଭୟାନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଶୌଚ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ଜଣେ ଯୁବ ହଠାତ୍ ମାଟି ଭିତରେ ଦବି ଯାଇଥିଲେ । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଭୂଇଁରେ ଫସିଯିବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୋକୁଆ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । କଣ ହେଉଛି ? କେହି କିଛି ବୁଝି ପାରିନଥିଲେ । ଏପରିକି ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯିବାକୁ ଲୋକେ ସାହସ ବାନ୍ଧି ପାରି ନଥିଲେ ।

Young Man Got Buried Alive In The Earth Jharkhand

ଧନବାଦ ଜିଲ୍ଲାର କେନ୍ଦୁହାଡିହ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏଭଳି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ବିସିସିଏଲର ଆଉଟି ସୋର୍ସିଂ ପ୍ରକଳ୍ପ ନିକଟରେ ଯୁବକ ଜିଅନ୍ତା ଭୂଇଁରେ ଦବି ଯାଇଛନ୍ତି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ନିଖୋଜ ଯୁବକ ଉମେଶ ପାଶୱାନ ସକାଳେ ଶୌଚ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ଅଚାନକ ବିସ୍ଫୋରଣ ହେବା ସହ ତାଙ୍କ ପାଦ ମାଟି ଭିତରକୁ ଖସି ଯାଇଥିଲା ।

Young Man Got Buried Alive In The Earth Jharkhand

ଉମେଶ କିଛି ବୁଝିବା ପୂର୍ବରୁ ମାଟି ଭିତରେ ପୋତି ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଆଉ ସେଠାରୁ ବାହାରୁଥିଲା ଖାଲି ଧୂଆଁ ଆଉ ଧୂଆଁ । କେହି କିଛି ବୁଝି ପାରିଲେନି, ପ୍ରକୃତରେ ହେଉଛି କଣ ? ସମସ୍ତେ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇଯିବା ସହ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯିବାକୁ ସାହାସ ବାନ୍ଧି ପାରି ନଥିଲେ । ସେତିକିବେଳେ ସେହି ବାଟ ଦେଇ ଯାଉଥିବା ଉମେଶଙ୍କ ଭାଇ ଏସବୁ ଦେଖି ବେହୋସ୍ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ।

Young Man Got Buried Alive In The Earth Jharkhand

ପରେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳକୁ ଦୌଡ଼ି ଆସି ଭାଇକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲେ । ବହୁ ପ୍ରୟାସ ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଉମେଶଙ୍କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ସେ ଗମ୍ଭୀର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner