ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କରିପାରନ୍ତି ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା

1 min read

ମେଷ : ପରିବାରରେ କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ । ଭଉଣୀଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ୱନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ୱନ୍ଧରେ ନିବିଡ଼ତା ଆସିପାରେ । ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ବୁଝାମଣାରେ ଅସୁବିଧା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ବୃଷ : କଳା ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢ଼ିବ । ମନ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିପାରେ । ପ୍ରାକୃତିକ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ । କୌଣସି ପୁରୁଣା କଥାକୁ ନେଇ ପରିବାରରେ କଳହ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ ।

ମିଥୁନ : ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ । ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ମଧୁର ବାଣୀରେ ଅର୍ଦ୍ଧାଙ୍ଗିନୀ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବେ । କୌଣସି ଛୋଟ ଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରନ୍ତି । ବାପାଙ୍କ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ ।

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ମନଛୁଆଁ ଉପହାର ମିଳିପାରେ । ପାରିବାରିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଭଲ ରହିବ ଏଥିସହ ପରିବାରରେ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆଗକୁ ଯିବେ ।

ସିଂହ : କୌଣସି ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ । ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ରହିବ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କୌଣସି ମନ୍ଦିର କିମ୍ୱା ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ଯାଇପାରନ୍ତି । ଛୋଟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ନଚେତ୍ ଆଗକୁ ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

କନ୍ୟା : ଆଜି ଆଳସ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଏଥିପାଇଁ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସୁନ୍ଦର ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ।

ତୁଳା : ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ । ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ମଧୁର ବାଣୀରେ ଅର୍ଦ୍ଧାଙ୍ଗିନୀ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବେ । କୌଣସି ଛୋଟ ଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରନ୍ତି । ବାପାଙ୍କ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ ।

ବିଛା : ଅଧିକ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ । ଏଥିପାଇଁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଜିନିଷ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ନିବିଡ଼ ହେବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ ।

ଧନୁ : ଭରଷାଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କେହି ଠକିଦେଇପାରନ୍ତି । ବାପା, ମା’ଙ୍କ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ରାଗିଯାଇପାରନ୍ତି । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ବିବାହିତ ଦାମ୍ପତ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଯଥା କଳହ ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ମନରେ କ୍ରୋଧ ରହିପାରେ ଏଥିସହ କ୍ରୋଧରେ କୌଣସି ଭୁଲ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି । ଯେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆଗରୁ ଭାବିଚନ୍ତି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କଳହ ଦେଖାଦେଇପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ପରିବାର ଉଭୟ ସ୍ଥାନରେ ସନ୍ତୁଳନ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ।

ମୀନ : ନୂଆ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ପରିଚୟ ହେବ । ଘରେ କଳହ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଏଥିପାଇଁ ଘରର ଯେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭାବିଚିନ୍ତି ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ । ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆଗକୁ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]