ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରି ଭାବ ପ୍ରବଣ ହେଲେ ‘ରାବତା’ର ନାୟିକା କ୍ରିତି ସନନ୍

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ୨୦୨୦ର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଏବେ ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପ୍ରଥମ ମୃତ୍ୟୁ ବାର୍ଷିକୀ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଲୋକଙ୍କୁ ଭାବ ବିହ୍ୱଳ କରିଛି । ‘ରାବତା’ରେ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିତି ସାନନ୍ ଫିଲ୍ମର ୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ତ୍ତି ଅବସରରେ ବୁଧବାର ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୯ ଜୁନ୍ ୨୦୧୭ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​ । ଭିଡିଓରେ କ୍ରିତି ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ମଜା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

https://www.instagram.com/p/CP5D0Wigd3B/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

ଭିଡ଼ିଓ ସହ କ୍ରିତି, ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ସୁଟିଂ କରୁଥିବା ଦିନକୁ ମନେ ପକାଇ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ନୋଟ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ତନ୍ ଲଡେ, ତନ୍ ମୁକ୍ ଯାଏ ରୁହ ଜୁଡେ, ଜୁଡି ରେହ ଯାଏ … ମୁଁ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଶିବାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆସେ ଆଉ ଚାଲିଯାଏ କିନ୍ତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପଛରେ ବହୁତ ସ୍ମୃତି ରହିଯାଏ । ସେହି ଫିଲ୍ମ ଦ୍ୱାରା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଗଢା ହୋଇଥିଲା । ଆମେ ପରସ୍ପର ସହିତ ଥାଉ, ସେ ସବୁବେଳେ ମୋ ଭିତରେ ରହିଯାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟି ରାବତା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଏବଂ ସ୍ମରଣୀୟ ଅନୁଭୂତି । ସୁଶାନ୍ତ ସର୍ବଦା ମୋ ହୃଦୟର ଅତି ନିକଟତର .. ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଯେ ଏହା ଆମର ପ୍ରଥମ ଏବଂ ଶେଷ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେବ । ‘

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଗତ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇ ୨୬ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ କ୍ରିତି ଶେଷ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲ । ଯେତେବେଳେ ସେ OTT ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ ବେଚାରା’ ଦେଖିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପରେ କ୍ରିତି ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ପରଦାରେ ଦେଖିବା ବିଷୟରେ ନିଜର ଚିନ୍ତାଧାରା ଲେଖିଥିଲେ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner