ଆମେରିକାରେ ବ୍ୟାନ୍ ହୋଇପାରେ ଟିକ୍‌ଟକ୍: ଆପ୍‌କୁ କିଣିପାରନ୍ତି ଆମେରିକୀୟ ନିବେଷକ

1 min read

ଓ୍ୱାସିଂଟନ୍: ସର୍ଟ ଭିଡିଓ ସେୟାରିଂ ଆପ୍ ଟିକ୍ ଟକ୍ ଭାରତରେ ବେନ୍ ହୋଇସାରିଛି । ଆମେରିକାରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଆପକୁ ନେଇ କଠୋର ମନୋଭାବ ପୋଷଣ କରିଛି । ଏବଂ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଏହା ବେନ୍ କରାଯାଇପାରେ । ତେବେ ଏହି ଆପର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଭାରତ ଏବଂ ଆମେରିକାରେ ଅଧିକ ଅଛନ୍ତି । ଏଭଳି ସମୟରେ ପେରେଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀ ବାଇଟ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଏହାର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପଡ଼ିଛି । ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଆମେରିକୀୟ ନିବେଷକ ଟିକଟକ୍‌ କିଣିବା ପାଇଁ ବିକଳ୍ପ ଖୋଜୁଛନ୍ତି । ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଟିକଟକ ପେରେଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀ ବାଇଟ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସରେ ଭଲ ଅଂଶଧନ ରହିଛି ।

TikTok plans to withdraw from Hong Kong, may face US ban - CNET

ବାଇଟ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସ ସିଇଓ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏହି ଆପର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆମେ ଏହାକୁ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛୁ ।  ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଏହି ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିବା କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରି କହିଛନ୍ତି, ‘ବାଇଟ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଆମେରିକୀୟ ନିବେଶକମାନେ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ର ଅଧିକାଂଶ ଅଂଶଧନ କିଣିବା ପାଇଁ କମ୍ପାନୀର ଶୀର୍ଷ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି ।

Top TikTok Users in the USA who have made it Big on the Platform ...

ଯଦି ଏହା ଘଟେ, ଅର୍ଥାତ୍ ଜଣେ ଆମେରିକୀୟ ନିବେଶକ ଟିକଟକ୍ କିଣନ୍ତି, ତେବେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହି ଆପ୍ ଭାରତକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ସହଜ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆମେରିକୀୟ ନିବେଶକମାନେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଅଂଶଧନ କିଣନ୍ତି, ତେବେ ଆମେରିକାରେ, ଏହି ଆପ୍ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ  ।

ନୋରା ଫତେହିଙ୍କୁ ମିଳିଗଲା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ, କହିଲେ ଆମେ ବାହା ହେବାକୁ ଯାଉଛୁ ! ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ…

ଯୁକ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଏହି ଆପ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭୋଟ୍ ଚାଲିଛି ଏବଂ ଅଧିକାଂଶ ପ୍ରତିନିଧି ଏହାକୁ ଜାତୀୟ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ପ୍ରାଧିକରଣ ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ନିଷେଧ କରିବା ସପକ୍ଷରେ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ନଜର ପକାନ୍ତୁ

Close Bitnami banner