ଟ୍ବିଟରରୁ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଟଙ୍କା; କିପରି ଜାଣନ୍ତୁ…

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:  ଏକ ନୂଆ ଫିଚର ଆଣୁଛି ଟ୍ବିଟର । ଏହି ଫିଚର ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଘରେ ବସି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ । ଆଣ୍ଡ୍ରୋଏଡ ଫୋନ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣୁଛି ଏହି ଫିଚର ।ଏହି ଫିଚର ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପସନ୍ଦର କଣ୍ଟେଣ୍ଟ କ୍ରିଏଟର୍ସଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ପଠାଇ ପାରିବେ । ତେବେ ଏହି ଫିଚର ନୂଆ ନୁହେଁ । କମ୍ପାନୀ ଏହା ପୂର୍ବରୁ IOS ଡିଭାଇସରେ Tip Jar ଫାସିଲିଟିଜ୍ ଜାରି କରିସାରିଛି । ଏହି ଫିଚର ମାଧ୍ୟମରେ କ୍ରିଏଟର୍ସ ଓ ସାମ୍ବାଦିକ ତାଙ୍କ ଟ୍ବିଟର ଟପ ଫର୍ମରେ ମନିଟାଇଜ କରିପାରିବେ । କ୍ରିଏଟର୍ସମାନେ ତାଙ୍କ ଫଲୋଅର୍ସଙ୍କଠାରୁ ଟିପ୍ ନେବା ପାଇଁ Bandcamp, Cash App, Patreon, Paypal T Venmo ଆକାଉଣ୍ଟ୍ସର ଲିଙ୍କକୁ ସେୟାର କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ।

ଟ୍ବିଟର ଆଣ୍ଡ୍ରୋଏଡ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଟିପିଂ ଫିଚର ଜାରି କରିଛି ବୋଲି ଏକ ଟୁଇଟ କରି କହିଛି । ଉପଭୋକ୍ତା ଏହି Tips ଆଇକନକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଏଡିଟ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲ ବଟନ ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ଟୁଇଟରରେ ଯୋଡି ପାରିବେ । ଏହି ଫିଚର ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ କିଛି ଲିମିଟେଡ କ୍ରିଏଟର୍ସ ଓ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ମିଳିଛି । ଟ୍ବିଟର Tip Jar ଫିଚରକୁ ନେଇ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମେ’ରେ କହିଥିଲା । ଏହା ପରେ ୧୮ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ IOS ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଫିଚର ଜାରି କରିଥିଲା । ତେବେ କମ୍ପାନୀ ଏବେ କହିଛି କି ଏହି Tip Jar ଏକ ନୂଆ ଫିଚର ଉପରେ କାମ କରୁଛି ।

ଏହି ନୂଆ ଫିଚର ଆସିବା ପରେ ୟୁଜର୍ସ ଟିପ୍ସରେ Bitcoin ବି ଦେଇପାରିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କମ୍ପାନୀ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି କି ଏହି ନୂଆ ଫିଚରରେ ଆସିବା ପରେ ଫୁଲ ସାଇଜ୍ ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ । ଏହି ଫିଚର ମାଧ୍ୟମରେ ୟୁଜର୍ସ ଟାଇମ ଲାଇନରେ ପୂରା ଫୁଲ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *