ଆଜିର ରାଶିଫଳ

1 min read

ଆଜି ୨୦୧୯ ମସିହା ନଭେମ୍ବର ୨୫ ତାରିଖ, ସୋମବାର,ଚତୁର୍ଦ୍ଧଶୀ ତିଥି,ସୂତୀ ନକ୍ଷତ୍ର, ଦିବା ୧୦/୫୬ ଗତେ ବିଶାଖା, ତୁଳା ଚନ୍ଦ୍ର ରାତ୍ରୀ ୧୦/୪୦ ଗତେ ଅମାବାସ୍ୟା,ଶୋଭନ ଯୋଗ,ବିଷ୍ଟିକରଣ ।

ଚନ୍ଦ୍ର ଶୁଦ୍ଧି- ମେଷ, ବୃଷ, କର୍କଟ, ସିଂହ,  ତୁଳା, ବିଛା, ଧନୁ, ମକର ରାଶିର

ଘାଟବାର- ମିଥୁନ ରାଶିର

ଘଟଚନ୍ଦ୍ର- ନାସ୍ତି

ରହୁକାଳ- ପ୍ରାତଃ ୭/୨୭ ମି. ରୁ ଦିବା ୮/୪୯ମି. ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ

କଳାବେଳା- ପ୍ରାତଃ ୭/୨୭ମି. ରୁ ଦିବା ୮/୪୯ମି. ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ

ଶୁଭବେଳା- ଦିବା ୯/୦ମି. ରୁ ଘ୧୧/୧୧ମି.

ମେଷ- କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ପ୍ରସଂଶିତ ହେବେ । ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଆୟ ହେବ । ବନ୍ଧୁବର୍ଗଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ।

ବୃଷ- ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଶାନ୍ତିରେ କଟିବ । କର୍ମଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପଇବ । ବକେୟା ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବେ । ପୁଞ୍ଜିବିନିଯୋଗ ନିମନ୍ତେ ଦିନଟି ଶୁଭପ୍ରଦ ।

ମିଥୁନ– ନିଷ୍ଠୁର ଭାବ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ । ଟଙ୍କା ପଇସା କାରବାର ଜଗିରଖି କରନ୍ତୁ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ କଳହ ଘଟିପାରେ ।

କର୍କଟ– କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ବନ୍ଧୁବର୍ଗରେ ପ୍ରସଂଶିତ ହେବେ । ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା କାମରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଭାବନାରେ ଦିନଟି କଟିବ ।

ସିଂହ- ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ । ଚିନ୍ତା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣତା ଆସିବ । ବିବାଦୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ । ସନ୍ତାନବର୍ଗଙ୍କୁ ନେଇ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ ।

ତୁଳା- ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଶୁଭ ମିଶ୍ରିତ ଫଳଦାୟକ ହେବ । ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ । ଜୀବନ ସାଥିଙ୍କ କାରଣରୁ ଲାଭାନ୍ୱିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସାମାନ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ବିଛା- ବହୁଦିନରୁ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିବା ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡିହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିବେ । ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ।

ଧନୁ- ଗୃହରେ ମାଂଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରେ । ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସଂଶିତ ହେବେ । ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣ କରିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ ।

ମକର- ବିଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାରେ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଅସ୍ଥିର ରହିବ । ଅଯଥା କଥାରେ ବିବାଦୀୟ ହୋଇ ପଡିବେ । ଆର୍ଥନୈତିକ ଅସ୍ଥିରତା ବୃଦ୍ଧିପାଇବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦୁଃଖରେ କଟିବ ।

କୁମ୍ଭ- ଅଯଥା ଭ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ଶାରୀରିକ ପୀଡା ଦେଖାଦେବ । ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟଦେଇ ଗତି କରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟଧାରା ବିଳମ୍ବିତ ହେବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ଭୋଗ କରିବେ ।

ମୀନ- ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧାବିଘ୍ନ ଦେଖାଦେବ । ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଅସ୍ଥିର ରହିବ । ଗୁପ୍ତଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ହେବେ ।

ଯୋଗାଯୋଗ- ୯୮୬୧୨୭୧୫୫୭

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner