ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଲାଗିରହିବ ଅଶାନ୍ତି

1 min read

ମେଷ : ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ସୁସ୍ଥ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିବେ । କୌଣସି ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଳହ ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ବୃଷ : ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ଯୋଗ ରହିଛି । ଗୃହସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ-ସମୃଦ୍ଧି ବଜାୟ ରହିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ଏହା ଅନୁକୂଳ ସମୟ ।

ମିଥୁନ : ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସଫଳ ହେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଉଲ୍ଲାସରେ ଭରିଯିବ । କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ସହକାରେ କରନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳ ହେବେ ।

କର୍କଟ : ସାମାନ୍ୟ ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜାବନରେ କଳହ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଧୈର୍ଯ୍ୟହରା ନ ହୋଇ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ସହକାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟିକ ବ୍ୟକ୍ତି ବେପାରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ।

ସିଂହ : ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଲାଗିରହିଥିବା ବିବାଦ ଦୂର ହେବ । ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ଏଥିସହ ପରସ୍ପର ଏକାନ୍ତରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ।

କନ୍ୟା : ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସଫଳ ହେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଉଲ୍ଲାସରେ ଭରିଯିବ । କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ସହକାରେ କରନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳ ହେବେ ।

ତୁଳା :ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ନୂତନ ଗୃହ କ୍ରୟ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ବାଇଗଣୀ ଏବଂ ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ । ଶ୍ରୀ ବିଷ୍ଣୁ ସହସ୍ରନାମ ପାଠ କରନ୍ତୁ । ଗାଈଙ୍କୁ ଗୁଡ଼ ଭୋଜନ କରାନ୍ତୁ ।

ବିଛା ରାଶି : ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଫଳଦାୟକ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ୍ୟାରିୟରକୁ ମନରେ ଉତ୍ସାହ ଭରିରହିବ । ତେଲ ଏବଂ ଗୁଡ଼ ଦାନ କରନ୍ତୁ । ସବୁଜ ଏବଂ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ।

ଧନୁ ରାଶି : ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେତୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଅଟକିରହିଥିବା ଧନ ବା ଅର୍ଥ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ହଳଦିଆ ଓ ନାରଙ୍ଗୀ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ।

ମକର ରାଶି : ଶିକ୍ଷାରେ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ଚାକିରିରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ପିତାଙ୍କ ଆଶିର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ । ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଶ୍ରୀ ଶୁକ୍ତ ପାଠ କରନ୍ତୁ । ଧଳା ଏବଂ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଏହି ରାଶିରେ ଶନି ଦେବତାଙ୍କ ଚଳନ ହେତୁ ବ୍ୟବସାୟିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ବିସ୍ତାରଲାଭ କରିବ । ଚାକାରିରେ ସଫଳତା ମିଳିବା ସହ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ସବୁଜ ଏବଂ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ।

ମୀନ ରାଶି : ରାଜନୀତିରେ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ । ହଳଦିଆ ଫଳ ଦାନ କରନ୍ତୁ । ଲାଲି ଏବଂ ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ।

About Post Author

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]