ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିଙ୍କର ଶତ୍ରୁ ସକ୍ରିୟ ହେବେ

1 min read
ମେଷ : ସନ୍ତାନଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିପାରେ । ପୁଞ୍ଜି ନିବେଶ କରନ୍ତୁ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବ୍ୟବହାର କରି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ନଚେତ୍, କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି ।
ବୃଷ : ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ କରୁଥିବା ଯୋଜନାରେ ସଫଳ ହେବେ । ସୁସ୍ଥ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଅଯଥା ଚିନ୍ତାରୁ ନିବୃତ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ । ପୁଞ୍ଜି ନିବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ । ଶତ୍ରୁ ବର୍ଗ ସକ୍ରିୟ ହେବେ । 
ମିଥୁନ : ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ସହକର୍ମୀ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ । ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ । ଏହାର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ । ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଭାଗ ନେଇପାରନ୍ତି । 
କର୍କଟ : ଧନକୋଷରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି । ମନରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ କମ୍ ଥିବାରୁ ଭୁଲ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି । ମନରେ ଅନେକ ଚିନ୍ତା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବଳ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । 
ସିଂହ : ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ପାରିବାରିକ ବିବାଦର ଅନ୍ତ ଘଟିବ । ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ରହିବେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାର ସମୟ । ନିଜ ଅହଂକାରଭାବ ପାଇଁ ନିଜେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି । 
କନ୍ୟା : କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମତାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଚାକିରି ପାଇଁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିପାରନ୍ତି । ଚିନ୍ତା କରୁଥିବା ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରିଣତ କରନ୍ତୁ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ଜମିବାଡ଼ି କ୍ରୟରେ ପୁଞ୍ଜିନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି । 
ତୁଳା : ହଠାତ୍ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶାନ୍ତି ସହକାରେ ନିଅନ୍ତୁ । ଯାନବାହନ କ୍ରୟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିପାରନ୍ତି । ନିଜ ଚିନ୍ତାଧାରା ବଦଳାନ୍ତୁ, ନିଶ୍ଚିତ ଲାଭ ମିଳିବ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଭେଟ ଯୋଗୁଁ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇପାରେ । 
ବିଛା : ଅନ୍ୟ ପାଇଁ ଖରାପ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଖାଦ୍ୟପେୟ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ । ପେଟ ସମ୍ୱନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ମନ ଦେଇ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ । ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚୟ ସଫଳତା ମିଳିବ । ମନ ପସନ୍ଦର ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିବାରୁ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । 
ଧନୁ : ଅଯଥା କାମରେ ସମୟ ବର୍ବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ପର କଥାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳ ହେବେ । ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । 
ମକର : କାର୍ଯ୍ୟ ବହୁଳତା କାରଣରୁ ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇନପାରେ । ଉନ୍ନତି ପଥରେ ଅଗ୍ରସର ହେବେ । ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଉତ୍ତମ ସମୟ । ଦାନ କଲେ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ ।
କୁମ୍ଭ : ବେପାର ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୀର୍ତ୍ତୀରାଜି ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଖେଳ ସହ ଜଡ଼ିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସମୟ । ଯାତ୍ରା କଲେ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ସମୟାନୁବର୍ତ୍ତିତା ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । 
ମୀନ : ଆଗକୁ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ସମୟ ଆସୁଛି । ନିଜ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ । କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ବିଗିଡ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଅନ୍ୟର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବଦଳାଇବା ଅପେକ୍ଷା ନିଜ ଚିନ୍ତାଧାରା ବଦଳାନ୍ତୁ । କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ଇଷ୍ଟ ଦେବତାଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳ ହେବେ । 

About Post Author

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]