ସାଉଥ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର ଜୁନିଅର ଏନ୍‌ଟିଆରଙ୍କୁ କରୋନା

1 min read

କରୋନା କବଳରେ ଅନେକ ଅଭିନେତା । ଏଥି ମଧ୍ୟରୁ ତେଲୁଗୁ ସୁପରଷ୍ଟାର ଜୁନିଅର ଏନଟିଆର କରୋନା ଦ୍ୱାରା ହୋଇଛନ୍ତି ସଂକ୍ରମିତ । ନିଜ ଟୁଇଟର ମାଧ୍ୟମରେ ଏ ସଂପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଜୁନିଅର ଏନଟିଆର । ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୂଧାର ଅଛି ବୋଲି ସେ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି-ମୋର କୋଭିଡ ନେଗେଟିଭ୍ ଆସିଛି,ମୁଁ ଆସୋଲେସନରେ ରହିଛି,ମୋ ପରିବାର ବି ବର୍ତମାନ ଆସୋଲେସନରେ ରହିଛନ୍ତି ତାସହ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କର୍ମେ ସବୁ ନିୟମର ପାଳନ କରୁଛୁ । ତେଣୁ ମୋର ଅନୁରୋଧ ଯେ ମୋ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିବା ଲୋକେ ନିଜର ଟେଷ୍ଟ କରାନ୍ତୁ ଓ ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହନ୍ତୁ । ଜୁନିଅର ଏନଟିଆରଙ୍କ  ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ, ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ଷ୍ଟାର ଏବଂ ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କର ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା ମହେଶ ବାବୁ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଶୀଘ୍ର ଭଲ ହୋଇଯାଅ ଭାଇ। ଦୃଢ ରୁହ ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା କର ।’ସେହିପରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂହ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଶୀଘ୍ର ଭଲ ହୋଇଯାଅ ।

ଜୁନିଅର ଏନଟିଆରଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫିଲ୍ମ ହେଉଛି ଏସ୍ ରାଜାମୌଲିଙ୍କ RRR । ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରାମ ଚରଣ, ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୧୩ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ । ପୂର୍ବରେ କରୋନା ଦ୍ୱାରା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଅନେକ ଅଭିନେତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି । ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହରୀରେ ବି ବିଭିନ୍ନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କର ଜୀବନ ନେଉଛି ମହାମାରୀ କରୋନା ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner