ଲକଡାଉନ୍ ଉପରେ କେସିଆର୍‌ଙ୍କ ଚେତାବନୀ, ନିୟମ ଭାଙ୍ଗିଲେ ଗୁଳି ମାରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

1 min read

ତେଲେଙ୍ଗାନା: କରୋନାର କବଳରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ସରକାର ପୁରା ଦେଶକୁ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି କି ଅତି ଜରୁରୀକାଳୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ନଥିଲେ କେହି ଘରୁ ବାହାରନ୍ତୁନି । କରୋନାର କବଳରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଏବେ ଏକ ମାତ୍ର ଉପାୟ ହେଉଛି ସମସ୍ତେ ନିଜ ଘରେ ରହିବା  । ତେବେ ଏତିକି ବେଳେ କିଛି ମନ୍ଦ ପ୍ରକୃତିର ଲୋକ ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ପାଳନ କରୁନାହାନ୍ତି । ଯାହାପାଇଁ ପୁରା ଦେଶ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଉପୁଜିପାରେ  ।  ଏନେଇ ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ସରକାର ଦୃଡ଼ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି ।

ଅନୀଲ, ରାଜୁ, ସେଠ ଜି ଏବଂ ରାମୁ ପାଖରୁ ଜାଣନ୍ତୁ କରୋନାର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟକୁ କାହିଁକି ଭୟ କରିବା ଉଚିତ୍ ?

ଯେଉଁମାନେ ତାଲା ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି ତେଲେଙ୍ଗାନା ସିଏମ୍ କେ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ରାଓ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଲୋକମାନେ ଲକଡାଉନ୍ ଗ୍ରହଣ ନକରନ୍ତି ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଗୁଳି ଚଳାଇବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେବେ । ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ କେସିଆର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଲୋକମାନେ ପୋଲିସ ସହ ସହଯୋଗ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ସେମାନେ କେନ୍ଦ୍ରରୁ ସେନା ମୁତୟନ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିବେ।

୩ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ଦେଶ ଲକ୍ ଡାଉନ୍, ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ୧୫ ହଜାର କୋଟି ଘୋଷଣା

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published.