EDରେ ହାଜର ଅଭୟ ପାଠକ, ଟଙ୍କା ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ ନେଇ ଚାଲିଛି ପଚରା ଉଚରା

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଟାଟା ନାଁରେ ଫେକ୍ ନିଯୁକ୍ତି ମାମଲା । ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ପୂର୍ବତନ ଆଇଏଫଏସ ଅଭୟ ପାଠକ । ନିଯୁକ୍ତି, ଠକେଇ ଓ ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ନେଇ ଅଭୟଙ୍କୁ ସମନ କରିଥିଲା ଇଡି । ସମନ ମୁତାବକ ଇଡି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଅଫିସରେ ହାଜର ହୋଇଛନ୍ତି ଅଭୟ ପାଠକ । ହାଜର ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ଇଡି । ବେଆଇନ ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି । ପୁଅ ଆକାଶ ପାଠକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ବାପା ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ୮କୋଟି ଟଙ୍କା ଆସିଥିଲା ।

ତେବେ ଏ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନାଜାକ୍ସନ ସହ କେଉଁଠୁ ଆସିଥିଲା, ସେ ବାବଦରେ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ଇଡି । ପାଠକଙ୍କ ଟଙ୍କା ଆଉ କେଉଁଠି ବିନିଯୋଗ ହୋଇଛି ସେନେଇ ତନାଘନା କରୁଛି ଇଡି । ଫେକ ନିଯୁକ୍ତ ମାମଲାରେ ଇଡି ଏଯାଏଁ ୧୫ ଜଣଙ୍କୁ ଜେରା କରିଛି । ସେପେଟେ ଏ ଲିଙ୍କରେ ଗୋପାଳପୁରର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଇଡି ସାମ୍ନା କରିଛି । କୌଣସି ସମସ୍ୟା କାରଣରୁ ହାଜର ହୋଇନାହନ୍ତି ବାପ ଓ ଝିଅ ।

ତେବେ ପୁଣିଥରେ ହାଜର ହେବା ପାଇଁ ଇଡି ସମନ କରିଛି । ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଭାବି ଜ୍ବାଇଁ ଆକାଶ ପାଠକଙ୍କ ଆକାଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ଆସିଥିଲା ଏ ବାବଦରେ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ଠାରୁ ତଥ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଇଡି । ଗତବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ୨୭ତାରିଖରେ ଆୟବହିର୍ଭୁତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଉଭୟ ଓ ବାପ ପୁଅଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଓଡ଼ିଶା ବିହାର ମୁମ୍ବାଇ ସମେତ ୧୨ଟି ଜାଗାରେ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *