T20 ବିଶ୍ୱକପ୍: ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ କ’ଣ ହେବ ଭାରତର ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଏକାଦଶ ?

1 min read
T20 World Cup Team India Playing 11 Against Pakistan Virat Kohli

ଆବୁଧାବି: କମୁଛି ସମୟ, ବଢ଼ୁଛି ଉତ୍କଣ୍ଠା । ଆଉ ମାତ୍ର କେଇ ଘଣ୍ଟାର ଅପେକ୍ଷା । ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦୁବାଇରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଚିର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ଭାରତ ଓ ପାକିସ୍ତାନ । ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ୧୨ ଜଣିଆ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଥିବା ବେଳେ ଭାରତୀୟ ଦଳର କ୍ୟାପଟେନ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଆମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫୋକସ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଉପରେ ରହିଛି । ଆମେ ଭଲ ଖେଳିବୁ ।

ଏଥିସହ ପଢ଼ନ୍ତୁ: T20 ବିଶ୍ୱକପ୍: ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ଦଳ ଘୋଷଣା କଲା ପାକିସ୍ତାନ

ମୁକାବିଲାର ୨୪ ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଥିବା ବେଳେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଦଳ ମ୍ୟାଚ୍ ବେଳେ ପ୍ଲେଇଂ ଇଲେଭେନ ଘୋଷଣା କରିବ । ଦଳ ପାଖରେ ଭଲ ଖେଳାଳି ଥିବା କହିଛନ୍ତି ବିରାଟ ।

ଏଥିସହ ପଢ଼ନ୍ତୁ: T20 ବିଶ୍ୱକପ୍: ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ମୁକାବିଲା ପୂର୍ବରୁ ଅଭ୍ୟାସରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଭାରତ, ମେଣ୍ଟର ଭୂମିକାରେ ଧୋନି

ତେବେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ନେଇ ଦଳ ଚିନ୍ତିତ ନଥିବା କହିଛନ୍ତି କୋହଲି । ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବେ ସୁସ୍ଥ ଥିବା ବିରାଟ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ବୋଲିଂ କରୁନାହାଁନ୍ତି । ଆଘାତ ପରେ ଆଇପିଏଲକୁ ଫେରିଥିବା ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବୋଲିଂ କରିନଥିଲେ । ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବୋଲିଂ କରୁନଥିବାରୁ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲେ ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *