ସ୍ୱପ୍ନରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ କ’ଣ ହୁଏ?

1 min read

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରରେ ଅନେକ କଥା ବର୍ଣ୍ଣିତ । ଯାହା ଶୁଭ ଅଶୁଭକୁ ନେଇ ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । କେହି କେହି ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ତ କେହି ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ନେଇ ଯେତେବେଳେ ଏକାଧିକ କଥା ଆଲୋଚନା ହୁଏ, ତାହା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଲୋକ ମନ ବଳାଇଥାନ୍ତି । ତେବେ ସେହିଭଳି ଏକ ବିଷୟରେ ଆସନ୍ତୁ ଆଲୋଚନା କରିବା ।

· କୁହାଯାଏଯେ ଯଦି କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କୁ ଶାଢୀ ପରିଧାନ କରିଥିବାର ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ଘରକୁ ଟଙ୍କା ଆସିଥାଏ । ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏଯେ ଲାଲ ସିନ୍ଦୁରରେ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର ରୂପ କୁହାଯାଏ । ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛିଯେ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଟଙ୍କା ଅସୁବିଧା ରହିଛି ତେବେ ଏଭଳି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ ।

· ସ୍ୱପ୍ନରେ ଯଦି କୌଣସି ସଂପର୍କୀୟ ନଜର ଆସନ୍ତି ତେବେ ଏହା କୌଣସି ଶୁଭ ସଙ୍କେତକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ ।

ସ୍ୱପ୍ନରେ ଯଦି ମାମୁଁ ଦେଖାଯାନ୍ତି ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ହୋଇଥାଏ । ଏହା ସହିତ ଏହାକୁ ସୁରକ୍ଷା,ପ୍ରେମ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମାନର ସଙ୍କେତ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ବିଶେଷ କରି ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଏକ ଊତ୍ସବର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ ।

· ଯଦି କେହି ସ୍ୱପ୍ନରେ ନିଜ ମାମୁଁଙ୍କୁ ଦେଖି ଡରିଯାନ୍ତି ତେବେ ଏହା ବୁଝିବାକୁ ପଡ଼ିବଯେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ଓ ପ୍ରେମର ଅଭାବ ରହିଛି ।

· ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ ନିଜ ମାମୁଁଙ୍କୁ କୌଣସି ଉତ୍ସବରେ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ହୋଇଥାଏ । ଏହା ଶୋକସଭାର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ ।

· ଯଦି କୌଣସି ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହୋଇଥାଏ ।

ସ୍ୱପ୍ନରେ ମାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ସୌଭାଗ୍ୟର ସଙ୍କେତ ମିଳିଥାଏ । ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛିଯେ କୌଣସି ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ମିଳିବା ।

· ଅଜା ଓ ଆଈ କିମ୍ବା ଜେଜେ ଓ ଜେଜେମାଙ୍କୁ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ଏହା ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମାନର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ ।

· ଯଦି ଗୁରୁ କିମ୍ବା ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କୁ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ପଢାରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବା ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner