ଏହି ଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବତା କରୁଛନ୍ତି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏହି ୪ ରାଶିର ଲୋକ ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ

1 min read

୨୦୨୧ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ୧୬ ତାରିଖ ସକାଳ ୩ଟା ବାଜି ୨୮ ମିନିଟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବତା ବୃଷ ରାଶିରୁ ବାହାରି ଧନୁ ରାଶିକୁ ଗୋଚର କରିବେ । ଏହି ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବତା ଜାନୁଆରୀ ୧୪, ୨୦୨୨, ଦ୍ୱିପ୍ରହର ୨ଟା ବାଜି ୨୮ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ । ଧନୁ ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନ ହେତୁ ବୁଦ୍ଧାଦିତ୍ୟ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ, ଯାହାକି କେତେକ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ୪ ଟି ରାଶିର ଜୀବନରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ ଗତିବିଧିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି କରିବ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ରାଶି ବିଷୟରେ କହିବା …

ମିଥୁନ- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ତୃତୀୟ ଘରର ପ୍ରଭୁ, ଯାହା ସପ୍ତମ ଘରେ ରହିବେ । ଏହି ଗୋଚର ଅବଧିରେ ଆପଣ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଭାରି ପଡ଼ିବ । ଏହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଏକ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବିବାଦ ହୋଇପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଏଡାଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ।

କନ୍ୟା: କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରର ପ୍ରଭୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ରହିବେ । ଏହି ଗୋଚର ସମୟରେ ଆପଣ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଘଟଣା ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିପାରନ୍ତି । ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ସହଜରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଅତ୍ୟଧିକ ମାନସିକ ଚାପ ନେଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନକୁ ନିଜ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି । ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣ ନିଜ ମା’ଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ।

ବୃଷ- ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦଶମ ଘରର ପ୍ରଭୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ବସିବେ । ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ବୃତ୍ତିରୁ ଭଲ ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଭୁଲ୍ ରାସ୍ତା ଆପଣେଇ ପାରନ୍ତି । ଏହାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି । ତଥାପି, ଆପଣ ସରକାରୀ ନୀତିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ମକର-ମକର ରାଶିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବତା ଅଷ୍ଟମ ଗୃହରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଗୃହକୁ ଗୋଚର କରିବ । ଏହି ଗୋଚର ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଆୟଠାରୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ରହିବ । ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଇଚ୍ଛା କରିପାରନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ବଢ଼ିବ ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ମନ ଇଚ୍ଛା ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published.