ଫସିବେ କି କଙ୍ଗନା ? ୧ କେଜି ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ଚରସ୍ ଜବତ କଲା ମୁମ୍ବାଇ NCB, ଜଣେ ଗିରଫ

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଙ୍ଗେଲରେ ନୂଆ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ରିୟାଙ୍କ ଭାଇ ସୌଭିକଙ୍କ ସହ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ (NCB) ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ସାମୁଏଲ୍ ମିରାଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଙ୍ଗେଲକୁ ନେଇ ଏନସିବିର ଖୋଳାତାଡ଼ ଜାରି ରହିଛି । ରିୟା ବଲିଉଡର ବଡ଼ ବଡ଼ ସେଲିବ୍ରିଟି ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା ଓ କାରବାରରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ନେଇ ନେଇ ଏନସିବିକୁ କହିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଏନସିବି ୨୫ ଜଣିଆ ବଲିଉଡ୍ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଲିଷ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି ।

SSR Case Mumbai NCB Detained Rahil Vishram with 1 kg Charas of Himachal Pradesh

ଗୋଟିଏ ପଟେ ଏନସିବି ତଦନ୍ତ ଆଗେଇ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ଏନସିବି ମାମଲାରେ ନୂଆ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିଛି । ରାହିଲ ଭିଶ୍ରମକୁ ୧ କେଜି ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ଚରସ୍ (ଗଞ୍ଜେଇ) ସହ ଧରିଛି ଏନସିବି । ତା’ ସହ ଏନସିବି ରାହିଲଙ୍କ ଠାରୁ ୪.୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି । ଏନସିବି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ କେସ୍ ସହ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅନ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ପେଡଲର୍ସଙ୍କ ସହ ରାହିଲର ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି ।

ଏ ଖବର ଆସିବା ପରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଏବେ ଏବେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ହିମାଚଳ ଫେରି ଯାଇଥିବା କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାରେ ଏନସିବି ଜେରା କରିବ ବୋଲି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ୟୁଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ? ଆଜି ଆସିବ ଭିସେରା ରିପୋର୍ଟ

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner