ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା ମାନ୍ୟତା ଦାବି

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାସକ କ୍ରିଷନ କୁମାର । ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କୋଭିଡ ଯୋଦ୍ଧା ମାନ୍ୟତା ଦିଆଯାଉ । ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଯେଉଁ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ କୋଭିଡ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ କୋଭିଡ ଯୋଦ୍ଧା ଘୋଷଣା କରିବାକୁ ସେ ଚିଠିରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ସହ ନିବେଦନ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ନୀଳାଚଳ ଭକ୍ତ ନିବାସରେ ରହୁଥିବା କୋଭିଡ ରୋଗୀଙ୍କ ସେବା କରିବା ସହ ସେବାୟତଙ୍କ ଭ୍ୟାକ୍ସିନେସନରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କର୍ମୀଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ ଏମାନେ । ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ବାହାର ଓ ଭିତର ନୀତି ବେଳେ ମଧ୍ୟ ଏମାନେଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରହୁଛି । ତେଣୁ ଏମାନଙ୍କୁ କୋଭିଡ ଯୋଦ୍ଧାର ମାନ୍ୟତା ଦେବାକୁ ସେ ଚିଠିରେ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ଏହାରି ଭିତରେ ଜେଟିପି ଓ ଅନ୍ୟଜଣେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଅମିନ କୋଭିଡରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ କୋଭିଡ ଯୋଦ୍ଧା ଘୋଷଣା କରି ସରକାରଙ୍କ ସମସ୍ଥ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଯୋଗାଈ ଦେବାକୁ ସେ ମଧ୍ୟ ଚିଠିରେ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ।

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ରାଜ୍ୟରେ ଆଜିଠୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ୧୭ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଆଲର୍ଟ ଜାରି କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ

 

 

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner