ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ବିଦ୍ୟା: କହିଲେ ସୌମ୍ୟଙ୍କର ଥିଲା ଅଲଗା ଝିଅ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ, ଫୋନ୍‌ରେ ଘଣ୍ଟାଘଣ୍ଟା କଥା ହେଉଥିଲେ

1 min read

ସୋର: ଘନଉଛି ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ। ଛନ୍ଦିହୋଇ ଚାଲିଛି ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ। ଦୀର୍ଘ ୭ ଦିନ ପରେ ବି ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ପାଉନି ପୋଲିସ। କିନ୍ତୁ ଏହାରି ଭିତରେ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ବୟାନ। ଗତକାଲି ସୌମ୍ୟଙ୍କ ମାଆ ବାପା ମାମୁଁଙ୍କର ବୟାନ ଆସିଲା ପରେ ଆଜି ଆସିଛି ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ଥିବା ସୌମ୍ୟଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀଙ୍କ ବୟାନ। ବିଦ୍ୟା କହିଛନ୍ତିଯେ ସୌମ୍ୟଙ୍କର ଥିଲା ଅଲଗା ଝିଅ ସହ ସମ୍ପର୍କ।

କାହିଁକି ମୋ ଶାଶୁ ଘରର ଲୋକ ମୋ ବିସୟରେ ଏଭଳଳି ମିଛ କଥା କହୁଛନ୍ତି ମୁଁ ଜାଣିନି। କିନ୍ତୁ ମୋ ଶାଶୁ ମୋତେ ସବୁବେଳେ କୁହନ୍ତି ମୁଁ ଯେମିତି ବୋହୂ ଚାହୁଁଥିଲି ମୋସେ ସେମିତି ବୋହୂଟିଏ ମିଳିଛି। କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେମାନଙ୍କର କଥାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି ବୋଲି ବିଦ୍ୟା କହିଛନ୍ତି। ସୌମ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିଦ୍ୟାଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା ବୋଲି ବିଦ୍ୟା କହିଛନ୍ତି। ବାହାଘରର ୩ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଠିକ ଚାଲିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରୁ ଆସିଲା ପରେ ସବୁ କିଛି ବଦଳି ଯାଇଥିଲା। ସେବେଠାରୁ କଳି ଝଗଡ଼ା ହେବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଏକ ଅଜଣା ନମ୍ବରରୁ କଲ ଆସିଥିଲା। ଯାହା ଗୋଟେ ଝିଅର ଥିଲା ବୋଲି ବିଦ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ବିଦ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ କଲ କରିଥିବା ଝିଅ ସୌମ୍ୟଙ୍କୁ କହୁଥିଲା “କଣ ସୌମ୍ୟ ଏତେ ଦିନ ହେଲାଣି କଲ କି ମେଜେନ କରୁନ, କଣ ଭୁଲି ଗଲଣିନା କଣ”। ବିଦ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଏକ ଅଲଗା ଝିଅ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଗୋଟି ଝିଅକୁ I love you  ମେସେଜ କରିଥିବାର ମୁଁ ଦେଖି ଦେଇଥିଲି। ଏହା ପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଫୋନ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ରଖନ୍ତି। ମୋତେ ତାଙ୍କ ଫୋନ୍‌ର ପାସଓ୍ୱାଡ ଦିଅନ୍ତିନି ବୋଲି କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ କହିଛନ୍ତି ବିଦ୍ୟା। ଫୋନ୍‌ରେ ଘଣ୍ଟାଘଣ୍ଟା କଥା ହୁଅନ୍ତି ବୋଲି ବିଦ୍ୟା କହିଛନ୍ତି। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଫୋନରେ ତାଙ୍କ କଣ୍ଟାକ୍ଟ ଠାରୁ ଫେସବୁକ କି ହ୍ୱଟସ୍‌ଆପ୍‌ ମେସେଜ ଯାହା ଦେଖିଲେ ସୌମ୍ୟ ତାକୁ ଡିଲିଟ କରିଦିଅନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବିଦ୍ୟା। ସେପଟେ ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୌମ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଥିବା ବେଳେ ମୋତେ I Love You ବି କହିଛନ୍ତି।

ସେପଟେ ବ୍ୟାଚ୍‌ଲର ପାର୍ଟି କଥାକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ବିଦ୍ୟା। ବିଦ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ସେଇଟା ବ୍ୟାଚଲର ପାର୍ଟି ନଥିଲା ଆମ ବାହାଘର ପାର୍ଟି ଥିଲା। କରୋନା ସମୟରେ ଭୋଜି ଦେଇନଥିଲୁ ସେଥିପାଇଁ ଏହି ଭୋଜି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଡାକି ଏହି ଭୋଜି ଦେଇଥିଲି। ମୋ ଶାଶୁ ଘର ଲୋକେ ଯାହାବି ମୋ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ସେ ସବୁ ଭିତିହିନ୍ନ। ସେହି ସବୁ କଥାରେ କେୌଣସି ସତ୍ୟତା ନାହିଁ ବୋଲି ବିଦ୍ୟା କହିଛନ୍ତି।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ନଜର ପକାନ୍ତୁ

Close Bitnami banner