ଅଲଗା ହେବେ ସୋହେଲ୍ ଖାନ୍ ଓ ପତ୍ନୀ ସୀମା

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସୋହେଲ୍ ଖାନ୍ ଓ ପତ୍ନୀ ସୀମା ଖାନ୍ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇର ଫ୍ୟାମିଲି କୋର୍ଟରେ ଏନେଇ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁ ଖବର ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଝଟକା ଦେଇଛି । ୨୦୨୦ରେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ଏକ ଶୋ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ଏହି ଦୁଇ ଦମ୍ପତ୍ତି ଆସିଥିଲେ ।

ଫେବୁଲସ୍ ଲାଇଭ୍ସ ଅଫ୍ ବଲିଉଡ୍ ୱାଇଫ୍ସ ନାମକ ଏହି ଶୋ’ରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା, ଏହି ଯୋଡିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁ କିଛି ଠିକ୍ ନାହିଁ । ଆଉ ସୋହେଲ୍ ଏବଂ ସୀମା ଅଲଗା ଅଲଗା ରହୁଛନ୍ତି । ସେହି ଶୋ’ରେ ପୁଅ ନିର୍ବାଣ କହିଥିଲେ ଯେ, ମାଆ ବାପା ଅଲଗା ରହୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ବିଦେଶରୁ ଫେରିବା ପରେ ମାଆ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହିବାକୁ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମନା କରିବା ସହ ବାପାଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବି ବୋଲି କହିଥିଲି । ଯାହାକୁ ନେଇ ପରେ ମା’ ସୀମା ରାଗି ଯାଇଥିଲେ।

ଏନେଇ ସୀମା କହିଥିଲେ, ମୋତେ ପୁଅ ନିର୍ବାଣ ସହ ସମୟ ବିତାଇବା ପାଇଁ ଖାସ୍ ସୁଯୋଗ ମିଳେନାହିଁ। ସେ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ସହ ରହେ । ଆଉ ଘରକୁ ଆସିଲେ ସାଙ୍ଗେସାଙ୍ଗେ ଶୋଇପଡେ । ଏହା ନିର୍ବାଣର ସବୁଠୁ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ।

ସୋହେଲ୍ ଓ ସୀମାଙ୍କର ବିବାହ ୧୯୯୮ରେ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କର ୟୋହାନ୍ ଓ ନିର୍ବାଣ ନାମରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ରହିଛନ୍ତି । ବିବାହର ୨୪ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ୨୦୧୭ରେ ସୋହେଲ୍ ଓ ସୀମାଙ୍କ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । ସେସମୟରେ ଦୁହେଁ ଏସମ୍ପର୍କରେ ଚୁପ୍ ରହିଥିଲେ ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]