T20 WC, Ind Vs Pak: ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ନିଦ ବଟିକା ଦେଲେ ହିଁ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳ ଜିତି ପାରିବ: ସୋଏବ ଅଖତର

1 min read

ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳ । ବିଶ୍ୱକପ ଇତିହାସରେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାକିସ୍ତାନ ଭାରତକୁ ପରାସ୍ତ କରିପାରି ନାହିଁ । ଏଥର ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ଦଳକୁ ଦେଖିଲେ ଫଳାଫଳ ସମାନ ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଭାରତୀୟ ଦଳ ପୁଣି ଥରେ ଇତିହାସ ପୁନରାବୃତ୍ତି କରିପାରିବ, ଏହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ବୋଲର ଶୋଏବ ଅଖତରଙ୍କୁ ମ୍ୟାଚ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଏକ ମଜାଦାର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ।

ଏକ ଶୋରେ ଶୋଏବ ଅଖତରଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ପରାସ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନ କରିବା ଉଚିତ୍? ଏହା ଉପରେ ଶୋଏବ ଅଖତର ଥଟ୍ଟା କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ନିଦ ବଟିକା ଦେବାକୁ ପଡିବ, ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କୁ ଖେଳିବାକୁ ଆସିବାକୁ ପଡିବ ।

ତେବେ ଏହି ପରିହାସ ପରେ ଶୋଏବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ହାରକୁ ଅଧିକ ଭଲ ରଖିବାକୁ, ଅଧିକ ଓପନିଂ ସ୍କୋର କରିବାକୁ ଏବଂ ସଠିକ୍ ସ୍କୋରରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ବୋଲିଂ ୟୁନିଟ୍ ସୁଯୋଗ ପାଇବ।

ସେହିଭଳି ଶୋରେ ହରଭଜନ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେଆମକୁ ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ହେବ, ଆମର ଖେଳ ଖେଳିବାକୁ ହେବ ଏବଂ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଚାପ ନେବା ଉଚିତ ନୁହଁ । ଶୋଏବ ଅଖତର ମଧ୍ୟ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବାବର ଆଜାମଙ୍କୁ ଏକ ବିଶେଷ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ ହେବାର ନାହିଁ ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *