ସବୁଦିନ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ ଖାନ୍‌, ଜେରା ପରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିପାରେ ଏନ୍‌ସିବି: Report

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରୁଜ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ବା ଏନସିବି ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ କରୁଛି ଝାଳବୁହା ଜେରା। ଡ୍ରଗ୍ସକୁ ନେଇ ଗୁଡ଼ାଇ ତୁଡ଼ାଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛି ଏନ୍‌ସିବି। ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏନସିବି ଟିମ୍ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ମୁହୂର୍ତ୍ତରରେ ଗିରଫ କରିପାରେ। ଏନସିବି ଜୋନାଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସମୀର ୱାନଖେଡେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦକ୍ଷିଣ ମୁମ୍ବାଇର ବ୍ୟୁରୋ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି। ଏନ୍ସିବି ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଚାଟରୁ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ପାଇଛି। ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ଙ୍କ ଫୋନ୍‌ ସମସ୍ୟାକୁ ଆହୁରି ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛି। ଯେଉଁଥି ପାଇ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବର୍ତ୍ତମାନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି।

ସେପଟେ ଫୋନ୍‌ ଯାଞ୍ଚ ପରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍‌ ସବୁ ବେଳେ ଡ୍ରଗ୍ ଖାଉଥିଲେ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ ଅର୍ଡର କରୁଥିଲେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏବେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲ ଆହୁରି ଦୃଢ଼ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ ସବୁବେଳେ କେଉଁଠୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଣୁଥିଲେ ? ତାଙ୍କ ସହ ଏଥିରେ ଆଉ କିଏ କିଏ ସାମିଲ ରହିଛନ୍ତି ? ପ୍ରତି ଦିନ କେତେ ପରିମାଣରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ ? ଡ୍ରଗ୍ସ କେଉଁଠୁ ଆସିଥିଲା ? ଏମିତି ପ୍ରଶ୍ନ ଏବେ ରହିଛି ଏନ୍‌ସିବି ହାତରେ । ତେବେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୃଢ଼ ହେବା ପରେ ଏନ୍‌ସିବି ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ଙ୍କୁ ଏବେ ଗିରଫ କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *