ଭିଜଲାନ୍ସ ଆଳ ଦେଖାଇ ଲୁଟିଲେ

1 min read

ରାଉରକେଲା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ନା କହି ଠକିନେଲେ ଟଙ୍କା ଓ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର । ରାଉରକେଲା ଜଣେ ରେଲଓ୍ବେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପରିବାରଠୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଓ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଇଛି ଜଣେ ଠକ । ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ପୋଲିସ   । ସ୍ୱାମୀ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ପଡିଛନ୍ତି ଓ ଭିଜିଲାନ୍ସ ବିଭାଗ ତାଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚରା କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଡ଼ରାଇ ଠକମାନେ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ସୁନା ଲୁଟିଛନ୍ତି ।

ଉକ୍ତ ଦୁବୃତ୍ତ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଟଙ୍କା ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ସବୁ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି କହିଥିଲେ, ଯେମିତି ଭିଜିଲାନ୍ସ ଅଫିରମାନେ ତାଙ୍କ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ପାଇବରେ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ ।ଏପରି କହି ରାଉରକେଲା ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ଇ ସେକ୍ଟରରେ  ରେଲୱେ କର୍ମଚାରୀ ମହେଶ୍ୱର ମାହାତେଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପ୍ରବର୍ତ୍ତାଇ ଥିଲେ ଜଣେ ଠକ ।

ଆଉ ବିଶ୍ବାସ ଜନ୍ମାଇ ୭୦ ଗ୍ରାମ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଓ ନଗଦ  ୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ଓ ଅନେକ ଜରୁରୀ କାଗଜପତ୍ର ଧରି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରେ ରଖିବା ବାହାନା କରି ଝିଅକୁ ବସାଇନେଇଥିଲା. ହେଲେ ରାସ୍ତାରେ ଝିଅଙ୍କୁ ଓହ୍ଲାଇ ଦେଇ ଟଙ୍କା ଓ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ନେଇ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।ପରେ ମହେଶ୍ୱର ମାହାତୋ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣା ଜାଣିବା ପରେ ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ଠକ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published.