ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବଢ଼ିପାରେ ବିପଦ

1 min read

ମେଷ : ମନରେ ଥିବା ଆଶା ଓ ଆକଂକ୍ଷା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ନିଜ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ । ଏଥିସହ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠୁ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଏଥିରେ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ କରିବେ । ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ । ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ ।

ବୃଷ : ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ିପାରେ । ଅର୍ଥାତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅବହେଳା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଚାକିରି କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ । ଯଦି ନିଜର କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଥାଏ ତେବେ ଆଜିର ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ରହିବ ନାହିଁ । ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ ।

ମିଥୁନ : ଆର୍ଥିକ ଭାବେ ଆଜିର ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ଏଥିସହ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଉଚ୍ଚ ପାଠପଢ଼ା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ । କିଛି ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କ ସହ ଜଡ଼ିତ ହେବେ । ଗର୍ଭଧାରଣ ଭଳି ଶୁଭ ଖବର ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ ।

କର୍କଟ : ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡ଼ିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବିପରୀତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ପାରେ । ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ପଡ଼ିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ସମୟରେ ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଘରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ସିଂହ : ନିଜ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଘରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ । ପିତାଙ୍କ ସହ ନିବିଡ଼ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ ।

କନ୍ୟା : କୌଣସି ନୂଆ ଚାକିରି କିମ୍ୱା ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରେ । ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ନିକଟରୁ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମା’ଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ପିତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବିଗିଡ଼ିପାରେ । ଜୀବନସାଥୀ ଓ ଶ୍ୱଶୁର ଘର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ ।

ତୁଳା : କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ । ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିବାର ମନୋକାଂକ୍ଷା ରଖିବେ । ବୈବାହିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବଢ଼ିବା ସହ ପରସ୍ପର ବୁଝାମଣା ବଢ଼ିବ ।

ବିଛା : କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ଥାନପତନ ଦେଖାଦେଇପାରେ । କିଛି ବିରୋଧୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ କରିପାରନ୍ତି । ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପାର୍ଟନରସିପ୍ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିଲେ ସାବଧାନର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ କିଛି ବିବାଦର ସାମନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ । ଏଥିପାଇଁ ସମ୍ପର୍କରେ ଦୂରତା ଆସିପାରେ ।

ଧନୁ : ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୌଣସି ନୂଆ ଜିନିଷରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଛାତ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବାର ଆଶଙ୍କା ରହିବ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ପରିବାରରେ ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ ।

ମକର : କୌଣସି ନୂଆ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୁଞ୍ଜି ନିବେଶ କଲେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ । ପରିବାର ସହ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ପ୍ରେମ ସମ୍ୱନ୍ଧରେ ଜଡ଼ିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବେ ।

କୁମ୍ଭ : ଚାକିରି କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ସୌଭାଗ୍ୟର ଦିନ । କ୍ୟାରିୟରରେ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ୱନ୍ଧ ରହିବ । ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ ।

ମୀନ : ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ୱନ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧୀ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜେଇପାରନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନପତନ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଘରେ କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ିପାରେ । ଏଥିପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]