ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାକୁ ନେଇ ନାମ ଆସିବା ପରେ କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ରକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ସଂପୃକ୍ତି ଥିବା ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ରକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟରେ ପିଟିସନ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ପିଟିସନରେ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ହୋଇଥିବା ମିଡିଆ କଭରେଜକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସେ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଇମେଜ ଖରାପ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଉକ୍ତ ମାମଲାକୁ ନେଇ କୋର୍ଟର ଶୁଣାଣି ଜାରି ରହିଛି ।

ରକୁଲ କୋର୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି କି ରିୟାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ମିଡିଆ ଟ୍ରାଏଲ ଜାରି ରହିଛି । ତାଙ୍କୁ ନେଇ କୌଣସି ମିଡିଆ କଭରେଜରୁ ସୁଯୋଗ ନଦେବା ପାଇଁ  ପାଇଁ ଇଡିକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେବା ପାଇଁ ସେ କୋର୍ଟରେ ପିଟିସନ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ରକୁଲଙ୍କୁ ଜାଣିଶୁଣି ହାରାସ କରାଯାଉଥିବା କୋର୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି ରକୁଲପ୍ରୀତଙ୍କ ଓକିଲ । ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ସମୟରେ ହାଇକୋର୍ଟ ସମସ୍ତ ମିଡିଆ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ସଂଯମତାର ସହିତ କାମ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି । ମିଡିଆ ଚ୍ୟାନେଲ ଗୁଡ଼ିକୁ ଇଣ୍ଟରିମ ଡାଇରେକ୍ସନ ଦେବା ପାଇଁ ହାଇକୋର୍ଟ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର, ନ୍ୟାସନାଲ ବ୍ରଡକାଷ୍ଟର ଆସୋସିଏସନ, ପ୍ରସାର ଭାରତୀ ଏବଂ ପ୍ରେସ କାଉଂସିଲିଂକୁ କହିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ରିୟାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ସଂମ୍ପୃକ୍ତି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ NCB ପଚରାଉଚରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଯାହାପରେ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି ରିୟା । ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ରିୟା ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ରକୁଲପ୍ରୀତଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିବା ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.