ଦୁବାଇରେ ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ କିଣିବେ ୧୦ଟି ଫ୍ଲାଟ୍ !

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:  ଏଣ୍ଟରଟେଣ୍ଟମେଣ୍ଟ କ୍ୟୁନ୍ ରାକ୍ଷୀ ସାଓ୍ବନ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆଦିଲ ଖାନ୍ ଦୁର୍ରାନୀଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ପରେ ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ଖୁସି କହିଲେ ନସରେ ।ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଏବେ ଚମକିବାକୁ ଯାଉଛି ।  ଆଦିଲ ଜଣେ ବିଜନେସ ମ୍ୟାନ୍ । ଏବେ ଆଦିଲ କିଛି ଦିନ ହେବ ସବୁ ବେଳେ ତାଙ୍କ ଲେଡି ଲଭ୍ ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଜାଗାରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ତେବେ ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଖୁସି ଖବର । ଦୁବାଇରେ ୧୦ଟି ଆପାଟମେଣ୍ଟ କିଣିବେ ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆଦିଲ ।

ଆଦିଲ ରାଖୀଙ୍କୁ ଏକ ବିଳାଶପୂର୍ଣ୍ଣ BMW କାର ଗିପ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି  । ଆଉ ଏବେ ସେ ଦୁବାଇରେ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ରାକ୍ଷୀ ସାଓ୍ବନ୍ତ ନିଜେ ହିଁ ଏହି କଥା ଏକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଆଜ୍ଞା ହଁ ଏହା ସତ । ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭିଡିଓରେ ସେ କହୁଛନ୍ତି କି, ପ୍ରଥମେ ଆମେ ଗୋଟିଏ ଆପାଟମେଣ୍ଟ ନେଇଥିଲୁ  । ଏବେ ଆଦିଲ ଦୁବାଇରେ ୧୦ଟି ଆପାଟମେଣ୍ଟ କିଣିବା ପାଇଁ ପ୍ଲାନିଙ୍ଗ୍ କରୁଛନ୍ତି, କାରଣ ଦୁବାଇରେ ପ୍ଲାଟ୍ ଗୁଡିକ ବହୁତ ଶସ୍ତା । ଆର୍ଥାତ୍ ଏଠାକାର ୩ଟି ପ୍ଲାଟର ମୂଲ୍ୟରେ ଦୁବାଇରେ ୧୦ଟି ପ୍ଲାଟ୍ କିଣି ହେଇଯିବ । ଆହୁରି ରାକ୍ଷୀ ହସିକରି କହୁଛନ୍ତି , ଯଦି କାହାକୁ ପ୍ଲାଟ୍ କିଣିବାର ଅଛି ତାହେଲେ ମୋତେ କଣ୍ଟାକ୍ଟ କରନ୍ତୁ ।