ପର୍ଣ୍ଣ କେସ୍: ଗିରଫଦାରୀ ଭୟରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଯାଚିଥିଲେ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା !

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଶ୍ଳୀଳ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଦିନକୁ ଦିନ ବଡ଼ ଖୁଲାସା ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ମାମଲାରେ ଜଣେ ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦାବି କରିଛି ଯେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଗିରଫଦାରୀକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ଯାଚିଥିଲେ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଅରବିନ୍ଦ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ଓରଫ୍ ୟଶ ଠାକୁର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ପର୍ଣ୍ଣ ଫିଲ୍ମ ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସାଜିଛନ୍ତି। ଏନେଇ ଗତ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ସେ ଆଣ୍ଟି କରପସନ୍ ବ୍ୟୁରୋ (ଏସିବି)କୁ ଇମେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ସେସମୟରେ ଏହାକୁ ଏସିବି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କମିସନରଙ୍କ ଅଫିସକୁ ପଠାଇଥିଲା।

ଅରବିନ୍ଦ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କର ଫ୍ଲିଜ୍ ମୁଭିଜ୍ ନାମକ ଏକ ଫାର୍ମ ଥିଲା। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ନ୍ୟୁଫ୍ଲିକ୍ସ ନାମରେ  ଥିବା ବେଳେ ଏହା ଏକ ଆମେରିକୀୟ ସଂସ୍ଥା | ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଉକ୍ତ ସଂସ୍ଥା ଦ୍ୱାରା ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା ବେଳେ ଅରବିନ୍ଦ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କ ଦୁଇଟି ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଜବତ କରିଥିଲା ପୋଲିସ। ଏହି ଆକାଉଣ୍ଟରେ ୪.୫ କୋଟି ଥିଲା । ତେବେ ପୋଲିସର ଜଣେ ଖବରି ଫାର୍ମ ଠାରୁ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିବା ନେଇ ଇମେଲରେ ନ୍ୟୁଫ୍ଲିକ୍ସ ଦାବି କରିଛି।

ତେବେ ପର୍ଣ୍ଣ ମୁଭି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର କ୍ରାଇମ ଶାଖାକୁ ଧିରେଧିରେ ସଫଳତା ମିଳିବାରେ ଲାଗିଛି। କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଉମେଶ କାମତ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ୭୦ଟି ଭିଡିଓ ମିଳିଛି। ଯେଉଁ ସମସ୍ତ ଭିଡିଓକୁ କାମତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ୍ ସହାୟତାରେ ବନାଉଥିଲା ।

ହଟସଟ ଆପରେ ଅପଲୋଡ ହୋଇଥିବା ୨୦ ମିନିଟରୁ ୩୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋଟ ୯୦ଟି ଭିଡିଓ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ହାତରେ ଲାଗିଥିବା ସୁତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ । ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଏହିସବୁ ଭିଡିଓ ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଯାହାକୁ ଉମେଶ ବ୍ରିଟେନର ପ୍ରଡକ୍ସନ କମ୍ପାନୀ କେନରିନ ନିକଟକୁ ପଠାଇଥିଲା।

ତେବେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ବାରମ୍ବାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରନ୍ତି ନାହିଁ ବରଂ ଅନ୍ୟ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଆସୁଥିବା ଇରୋଟିକ୍ ଭିଡିଓ ପରି ଭିଡିଓ ବନାନ୍ତି।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner