ଦିଶାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ କାହିଁକି ଡେରି କରୁଛନ୍ତି ରାହୁଲ?

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ:  ୧୮ ଅପ୍ରେଲରେ ରାହୁଲ ବୈଦ୍ୟ ଏବଂ ଦିଶାଙ୍କ ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ଭିଡ଼ିଓ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯାହାର ନାଁ ରହିଛି ମଧାନ୍ୟ । ଏଥିରେ ଏହି ଲଭବର୍ଡ଼ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଗତ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ ନିଜର ଏବଂ ଦିଶାଙ୍କ ସହିତ ବର କନ୍ୟା ବେଶରେ ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଅଲ ମିଡିଆରେ ଶେୟାର କରିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଦର୍ଶକ ଭାବିଥିଲେ ଉଭୟ ବିବାହ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ନ ଜଣାଇ ବିବାହ କରିଥିବାରୁ କିଛି ଲୋକ ଉଭୟଙ୍କ ଉପରେ ନାରାଜ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ କଥା ହେଉଛି ଉଭୟ ବିବାହ ତ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ରିୟଲ ନୁହେଁ ବରଂ ରିଲ ଲାଇଫରେ ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RKV 💫 (@rahulvaidyarkv)

ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରାହୁଲଙ୍କୁ ବିବାହ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା । ବିବାହକୁ ନେଇ ଏବେ କୌଣସି ଯୋଜନା ନଥିବା କହିଛନ୍ତି ରାହୁଲ । ଏହା ସହିତ ବିବାହ କରିବା କଥା ଭାବିବା ପୂର୍ବରୁ କରୋନା ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ରାହୁଲ । ତେବେ ବିବାହକୁ ନେଇ କୌଣସି ତାରିଖ ଧାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇନଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ରିୟଲ ବିବାହ ପାଇଁ ଯଦିଓ ଏବେ ମଧ୍ୟ ସମୟ ଅଛି, ତଥାପି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ମଧାନ୍ୟ ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ଭିଡ଼ିଓରେ ବିବାହ କରିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଯାହା ଏକ ରୋମାଂଟିକ ଗୀତ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ରାହୁଲ ବୈଦ୍ୟ ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡ଼ୀର ଆଗାମୀ ସିଜନରେ ନଜର ଆସିବେ । ଯାହାର ସଙ୍କେତ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରାହୁଲ ଦେଇ ସାରିଛନ୍ତି । ଅର୍ଥାତ୍‌ରାହୁଲ ବୈଦ୍ୟଙ୍କୁ ବିଗବସ ପରେ ପୁଣିଥରେ ଟିଭିରେ ଦେଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଦର୍ଶକ ।

ତେବେ ନଚ ବଲିୟେରେ ଦୁଇଜଣ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି ଖୁବ୍‌ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସମୟ ଅଭାବରୁ ଉଭୟ ଏହି ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସିବେ ନାହିଁ କହି ମୋହର ମାରିଛନ୍ତି ରାହୁଲ ।

ତେବେ ଆଗାମି ଦିନରେ ରାହୁଲଭ୍କର ଏକାଧିକ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା କହିଛନ୍ତି ଖୋଦ୍‌ରାହୁଲ ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner