ପୁରୀ ହାଜତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା…ମୃତକଙ୍କ ଘରେ ଏନ୍‌ଏଚ୍‌ଆର୍‌ସିର ତିନି ଜଣିଆ ଟିମ୍‌ର ତଦନ୍ତ

1 min read

ପୁରୀ: ପୁରୀ ପୋଲିସ ହାଜତରେ ଅଭିଯୁକ୍ତର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା | ମୃତକ କେ. ରମେଶଙ୍କ ଘରେ ଜାତୀୟ ମାନବାଧିକାର କମିଶନ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାଙ୍କ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ | କଣ ପାଇଁ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଲା, ଘଟଣା ପଛର ପ୍ରକୃତ କାରଣ କଣ ସେନେଇ କମିଶନ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କିରଛି । ପୁରୀ ହାଜତ ମୃତ୍ୟୁ ନେଇ NHRCରେ କେସ ଫାଇଲ ହୋଇଛି । ତିନିଜଣିଆ ଦଳ ଆଜି ମୃତକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚରା କରୁଛନ୍ତି । ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନ୍ୟାୟ ମିଳିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ମାନବାଧିକାର ଅବାହାକ ପ୍ରାନ୍ତସିନୀ ଜେନା ।

 

ଗତକାଲି ମଧ୍ୟ ଆଇଜି ଇନଚାର୍ଜ ପ୍ରବୀଣ କୁମାର ଆସି ତଦନ୍ତ କରିଥିଲେ | ତେବେ କେ. ରମେଶଙ୍କ ବାପା, ବୋଉ ଓ ଦାଦାଙ୍କୁ ୧୮ତାରିଖ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରୁ ପୋଲିସ ଉଠାଇ ନେଇଥିବା ବେଳେ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଦାଦାଙ୍କୁ ଭେଟ କରାଇଥିଲା । ଏକ ନିଛାଟିଆ ଜାଗାରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଦାଦାଙ୍କୁ ଭେଟ କରାଇଥିଲା ପୋଲିସ ।

କିଛି ସମୟ ଭେଟ ପରେ ତାଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ଘରେ ଆଣି ପୋଲିସ ଛାଡିଦେଇଥିବା ପରିବାର ଲୋକ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ଥିବା କେ. ରମେଶଙ୍କର ଦାଦା କିମ୍ବା ବାପା, ବୋଉଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିନଥିବା ବେଳେ ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟା କିଭଳି ହେବ ସେ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ପୁରୀରେ ହାଜତ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ : ଥାନାରେ ଅଟକ ଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତର ସନ୍ଦେହ ଜନକ ମୃତ୍ୟୁ

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner