ବେକାବୁ କରୋନା: ସବୁ ରାଜ୍ୟର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:  ଦେଶରେ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଉଛି କରୋନା । ସଂକ୍ରମଣ ବଢୁଥିବା ବେଳେ ଅଣାୟତ ହେଉଛି ସ୍ଥିତି। ତେଣୁ ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ନାଇଟ କର୍ଫ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ ଜାରି କରାଯାଇଛି।  ତେବେ ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ଆଜି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା ସହ ଆବଶ୍ୟକ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ ନେଇ ସବୁ ରାଜ୍ୟର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କରୋନା ଆଲୋଚନା କରିବେ। ସବୁ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳ ମୁଖ୍ୟଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରିବେ ମୋଦି।

ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ୬.୩୦ରେ ଆଲୋଚନା ନେଇ PMO ପକ୍ଷରୁ  ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। ଏହି ବୈଠକ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂରେ ବସିବ । କୋଭିଡ୍ ସ୍ଥିତି, ମୁକାବିଲା ଓ ଟିକାକରଣ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା କରାଯିବା ସହ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ। କରୋନା ମୁକାବିଲାରେ ଆଗକୁ ଦେଶର କ’ଣ ରହିବ ଣନୀତି ସେ ନେଇ ଆଲୋଚନା ହେବ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦେଶରେ ଲକ୍ଷେ ୨୬ହଜାର ୭୮୯ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୮୫ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ସେପଟେ ଦିନକରେ ୫୯ହଜାର ୨୫୮ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି । ଦେଶରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍ ୯ଲକ୍ଷ ୧୦ହଜାର ୩୧୯ଥିବା ବେଳେ ମୋଟ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ଲକ୍ଷେ ୬୬ହଜାର ୮୬୨ରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ଏ ନେଇ କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାରକଲ୍ୟାଣ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner