ବିଜେପି-କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାଡଗୋଳ, ଆହତ ହେଲେ ସାଂସଦ

1 min read

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦୁଇଦଳର କର୍ମୀ  । ଗୋଟିଏ ପୋଗ୍ରାମ କିନ୍ତୁ ଦୁଇଟି ଦଳ ବିଜେପି- କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପ୍ରତାପ ଗଡ଼ରେ ଘଟିଲା ଅଘଟଣ  । ବିଜେପି ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଘଟିବା ଫଳରେ ଆହତ ହେଲେ ବିଜେପି ସାଂସଦ  । ସଂଙ୍ଗମଲାଲ ଠାରେ ଦୁଇ ଦଳର କର୍ମୀ ହାତାହାତୀ ହେବା ଫଳରେ ସାଂସଦଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି  । ଏବଂ ଏହି ସଂଘର୍ଷରେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ବିଜେପି ସାଂସଦ  ।

ସଂଙ୍ଗୀପୁର ବିକାଶ ଖଡ଼ରେ ଆୟୋଜିତ ଆରୋଗ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବିଜେପି ସାଂସଦ ଯୋଗଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ  । ସାଂସଦ ପହଁଚିବା ବେଳକୁ ସେଠାରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ସାରିଥିଏ ଅପ୍ରିତୀକର ପରିସ୍ଥିତି  । ଅଣାୟତ  ସାରିଥାଏ ସଭାସ୍ଥଳ  । ଏଠାରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ପ୍ରମୋଦ ତିୱାରୀ ଏବଂ ବିଧାୟକ ଆରଧନା ମିଶ୍ର ମୋନା ପହଁଚିଥିଲେ  । କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ସମର୍ଥକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସେତେବେଳକୁ ମାରମିଟ ତ୍ରୀବ ରୂପ ନେଇସାରିଥାଏ  ।

ଦୀନଦୟାଲା ଉପାଧ୍ୟାୟଙ୍କ ପୂଣ୍ୟ ତିଥିରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜନ ଆରୋଗ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥାଏ  । ସଭାସ୍ଥଳକୁ ବିଜେପି ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଯିବା ଫଳରେ କୈଣସି ଏକ କଥାକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦଳର କର୍ମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ଆରମ୍ଭ ହୁଏ  । ସ୍ଥିତି ଏମିତି ହୁଏ ଯେ, ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଏହା ଗଣ୍ଡଗୋଳର ରୂପ ଧାରଣ କରେ  । ଫଳରେ ମୁଖ୍ୟମ ଅତିଥି ଭାବେ ନିମର୍ନ୍ତ୍ରୀତ ହୋଇଥିବା ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ପ୍ରତାପ ତିୱାରୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି  ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *