ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରେ ମାତିଲେ ଅପରାଧୀ, ଏନକାଉଣ୍ଟର କରି ଧରିଲା ପୋଲିସ

1 min read

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ବ୍ରଜରାଜନଗରରେ ରାତିରେ ମାତିଲେ ଅପରାଧୀ । ଗୁଳି ଫୁଟାଇ ଜଣକୁ ମାରିଲେ । ମଂଗଳବାର ରାତିର ଏହି ଘଟଣା  ଲୋକଙ୍କ ନିଦ ହଜାଇଦେଇଥିବା ବେଳେ ପୁଲିସ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇ ଅପରାଧୀ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରି କବଜା କରିଛି ।  

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଗତକାଲି ରାତିରେ ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଜ଼ିଲ୍ଲା ବ୍ରଜରାଜନଗର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଜଣଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ଛାନଭିନ ଜୋରଦାର କରିଥିଲା । ସେହି ରାତିରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଖସି ନ ଯିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ପୂରା ବ୍ରଜରାଜନଗରକୁ ସିଲ କରି ଦେଇଥିଲା ।

ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଖସି ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବେଳେ ମଧୁପୁର ଜଙ୍ଗଲ ନିକଟରେ ପୋଲିସ ସହିତ ହୋଇଥିଲା ମୁଁହାମୁହିଁ। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଗୁଳି ଫୁଟାଇ ଖସିଯିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ବେଳେ ପୁଲିସ ବାଧ୍ୟହୋଇ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଥିଲା । ପୁଲିସ ଗୁଳିରେ ୪ ଜଣ ଯାକ  ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆହତ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ଅନନ୍ତ ଧଳ, ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ପାତ୍ର, ନିକି ସିଂ, ରଫିକ ଅନସାରୀ । ବ୍ରଜରାଜନଗରରେ ଗୁଳି ଚାଳନା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ଭିତରେ ଭୟର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି l

')}

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published.