କରୋନା ଟିକାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଡୋଜ୍ ନେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ଦେଶରେ କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହର କାୟା ବିସ୍ତାର କରୁଥିବାବେଳେ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କରୋନା ଟିକାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଡୋଜ୍ ନେଇଛନ୍ତି। ଦିଲ୍ଲୀର ଏମ୍ସ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ଏହି ଟିକା ନେଇଛନ୍ତି। ମାର୍ଚ୍ଚ ୧ରେ ମୋଦି ଭାରତ ବାୟୋଟେକ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ କୋଭାକ୍ସିନର ପ୍ରଥମ ଟିକା ନେଇଥିଲେ। ଏବେ ମାସେ ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟିକା ନେଇଛନ୍ତି।

ଆଜି ମୋଦିଙ୍କୁ ଟିକା ଦେଇଥିବା ନର୍ସ ହେଉଛନ୍ତି ପଞ୍ଜାବର ନିଶା ଶର୍ମା । ମୋଦିଙ୍କୁ ଟିକା ଦେଇଥିବା ନିଶା ଶର୍ମା ମୋଦିଙ୍କୁ ଭେଟି ବହୁତ ଖୁସି ଥିବା କରିଛନ୍ତି । ମୋଦି ତାଙ୍କ ପରିଚୟ ପଚାରିଥିଲେ ତାପରେ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଉଠାଇଥିଲେ । ମୋଦିଙ୍କୁ ଭେଟି ସେ ଗର୍ବିତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ନିଶା ଶର୍ମା । ତାଙ୍କ ସହ ପୁଡୁଚେରୀର ସିଷ୍ଟର ପି. ନିବେଦା ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତତ ଥିଲେ । ନିବେଦା ମୋଦିଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଡୋଟ୍ ଟିକା ଦେଇଥିଲେ । ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ଭେଟି ବହୁତ ଖୁସି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ନିବେଦା

ଏ ନେଇ ମୋଦି ନିଜେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ କୋଭିଡର ଦ୍ୱିତୀୟ ଟିକା ନେଇଛନ୍ତି। କୋଭିଡକୁ ହରାଇବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟ ରହିଛି ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଟିକା ହେଉଛି ଅନ୍ୟତମ। ଯେଉଁମାନେ ଟିକା ନେବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ସେମାନେ ଟିକା ନେବା ଆବଶ୍ୟକ।’

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner