ଲଗାତାର ୧୬ ଦିନ ପାଇଁ ବଢ଼ିଲା ତେଲ ଦର…

1 min read
Petrol, diesel prices hiked for 16th day

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଲକଡାଉନ୍ ରେ ହୁ ହୁ ହୋଇ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି ତୈଳ ଦର। ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ମାଡ଼। ଲଗାତାର ୧୬ ଦିନ ପାଇଁ ବଢ଼ିଲା ତେଲ ଦର। ଆଜି ପେଟ୍ରୋଲ୍‌ ଦର ଲିଟର ପିଛା ୩୩ ପଇସା ଓ ଡିଜେଲ ଦର ଲିଟର ପିଛା ୫୮ ପଇସା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି। ପେଟ୍ରୋଲ ଦର ବର୍ତ୍ତମାନ ୭୯.୫୬ ପଇସା ରେ ପହଞ୍ଚିଛି ।

ଦେଶରେ ଉପରମୁହାଁ ତେଲ ଦର… ପୁଣି ବଢିଲା ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ ଦର

ଅପରପକ୍ଷରେ ଡିଜେଲ ଦର ୭୮.୮୫ ପଇସା ବଢିଲାଣି। ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଲୋକେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତିକରୁଥିବା ବେଳେ କେନ୍ଦ୍ରର ଗ୍ରାହକ ମାରଣନୀତିକୁ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି। ଗଲା ୬ ତାରିଖରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଦର ଥିଲା ୭୧ ଟଙ୍କା ୭୨ ପଇସା। ଡିଜେଲ ଦର ଥିଲା ୬୭ ଟଙ୍କା ୭୩ ପଇସା। ୭ ତାରିଖରୁ ଲଗାତାର ତେଲ ଦର ବଢ଼ିଚାଲିଛି।

ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଦର ୮୦ ଟଙ୍କା ୧୩ ପଇସା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଡିଜେଲ ୭୭ ଟଙ୍କା ୪ ପଇସା ବଢ଼ିଛି। କଟକରେ ମଧ୍ୟ ୮୦ ଟପିଛି ପେଟ୍ରୋଲ ଦର। ଗଲା ୬ ତାରିଖରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଦର ଥିଲା ୭୧ ଟଙ୍କା ୭୨ ପଇସା। ଡିଜେଲ ଦର ଥିଲା ୬୭ ଟଙ୍କା ୭୩ ପଇସା। ୭ ତାରିଖରୁ ଲଗାତାର ତେଲ ଦର ବଢ଼ିଚାଲିଛି।

ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ପେଟ୍ରୋଲ୍‌ ଦର ୫୧ ପଇସା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଡିଜେଲ୍‌ ୬୧ ପଇସା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିଲା । ପେଟ୍ରୋଲ ଦର ଏବେ ୭୮.୮୮ ପଇସା ହେବା ସହ ଡିଜେଲ ଦର ୭୭.୬୭ ପଇସା ହୋଇଥିଲା । ପୁଣି ଆଜି ଦର ବଢିଛି । ୭ ତାରିଖରୁ ତୈଳଦରରେ ତାଲା ଲାଗିପାରୁନାହିଁ । ଦିନକୁ ଦିନ ଲଗାତାର ଭାବେ ତୈଳ ଦର ଲିଟର ପିଛା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published.