ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ହୋଇପାରେ କ୍ଷତି

1 min read

ମେଷ ରାଶି : ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଘରେ ବାପା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ିପାରେ । କୈାଣସି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ନଥିବାରୁ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ଲାଗି ରହିପାରେ ତେଣୁ ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ଶନି ଦେବତାଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରିବା ସହ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ବସ୍ତୁ ଦାନ କରନ୍ତୁ  ।

ବୃଷ ରାଶି : ମାନହାନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏଥିପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିବ । ଯାତ୍ରାରେ ସଙ୍କଟ ଆସିପାରେ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ରହିବ । ଗଣେଶଙ୍କ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରେ । କୈାଣସି ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି । ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବା ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ରହିବ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ରହିବା ସହ ମା’ କାଳୀଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ନିଜର ଏବଂ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ । ଦୈନିକ ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ପ୍ରେମ ଏବଂ କ୍ରୋଧର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟିକ ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ରହିବ । ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଶତ୍ରୁକୁ ପରାଜୟ କରିବେ । ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ରହିବା ସହ ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାର ଭଲ ରହିବ । ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ବସ୍ତୁ ନିଜ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଘରୋଇ ସୁଖରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବା ସହ ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟିକ ବେପାରରେ ଭଲ ରହିବା ସହ ଶନିଦେବତାଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଭୈାତିକ ସୁଖରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ । ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ମନ ଅଶାନ୍ତି ରହିପାରେ । ଦିନଟି ଅଶାନ୍ତିରେ କଟିପାରେ । ଶନିଦେବତାଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ ।

ବିଛା ରାଶି : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଠିକ୍ ରହିବା ସହ ପରାକ୍ରମୀ ହେବେ । ଶତ୍ରୁ ପରାଜୟ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟ ଓ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ । ଶ୍ରୀରାମ ଭକ୍ତ ହନୁମାନଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରିବା ସହ ହଳଦିଆ ବସ୍ତୁ ନିଜ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଧନରେ ପୁଞ୍ଜି ନିବେଶ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ରହିପାରେ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ ।

ମକର ରାଶି : ଭଲ ମନ୍ଦ ଉଭୟ ସ୍ଥିତି ବଜାୟ ରହିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ରହିବା ସହ ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଧାର ଆସିବ । ମା’ କାଳୀଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରିବା ସହ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ଜଳାଭିଷେକ କରନ୍ତୁ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବା ସହ ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ରହିବ । ମାନସିକ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବିଗିଡ଼ିପାରେ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟିକ କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ରହିବ । ହନୁମାନଙ୍କ ଆରାଧନା କରିବା ସହ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ବସ୍ତୁ ନିଜ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ ।

ମୀନ ରାଶି : ସ୍ଥଗିତ ରହିଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବା ସହ ଆୟ ଭଲ ରହିବ । କୈାଣସି ବିବାଦରେ ଫସିରହିବେ । ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ଜଳାଭିଷେକ କରନ୍ତୁ ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]