ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଶନିଙ୍କ କୃପା

1 min read

ମେଷ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଶନିଙ୍କ କୃପା ରହିବ । ଏଥିସହ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ମନୋଭାବ ରହିବ । ଚାକିରିରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ । ରାଜନୈତିକ ବ୍ୟକ୍ତି ଲାଭବାନ ହେବେ ।
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଲାଲ ଓ ହଳଦିଆ

ବୃଷ ରାଶି : ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ରହିଛି । ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ଗୋଚର ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ିପାରେ । ବାଣୀରେ ମଧୁରତା ରହିବ ।
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ନୀଳ ଓ ସବୁଜ

ମିଥୁନ ରାଶି : ରାଜନୀତି ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଯେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭାବିଚିନ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ତୈଳ ଦାନ କରନ୍ତୁ ।
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଲାଲ ଓ ସବୁଜ

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନଟି ଚାକିରି ନିମନ୍ତେ ସାମାନ୍ୟ କଷ୍ଟକର । ବ୍ୟବସାୟକୁ ନେଇ ଉତ୍ସାହିତ ଓ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ । ଅଟକିଯାଇଥିବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଶିବଙ୍କୁ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ । ଗହମ ଦାନ କରନ୍ତୁ ।
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ହଳଦିଆ ଓ ନାରଙ୍ଗୀ

ସିଂହ ରାଶି : ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । ଆର୍ଥିକ ସୁଖରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ଏବଂ ଆଇଟି କ୍ଷେତ୍ରର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚାକିରି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଶ୍ରୀ ଶୁକ୍ତ ପାଠ କରନ୍ତୁ । ଚାଉଳ ଏବଂ ଦହି ଦାନ କରନ୍ତୁ ।
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଲାଲ ଏବଂ ହଳଦିଆ

କନ୍ୟା ରାଶି : ଚାକିରି ଓ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ପିତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ, ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ମା ଦୁର୍ଗାଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ । ଗହମ ଦାନ କରନ୍ତୁ ।
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଧଳା ଏବଂ ନାରଙ୍ଗୀ

ତୁଳା ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଗତିଶୀଳ ରହିବେ । ଏଥିପାଇଁ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଭଲ ପାଠ ପଢ଼ିବେ । ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ଶ୍ରୀ ଶୁକ୍ତ ପାଠ କରନ୍ତୁ । ଅରଣ୍ୟକାଣ୍ଡ ପାଠ କଲେ ଲାଭବାନ ହେବେ ।
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଲାଲ ଓ ହଳଦିଆ

ବିଛା ରାଶି : ଉଚ୍ଚଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଯାନବାହନ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି । ଦହି ଦାନ କରନ୍ତୁ । ଶ୍ରୀ ଗଣେଶଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ ।
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଆକାଶୀ ଓ ବାଇଗଣୀ

ଧନୁ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା କାରଣରୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ଶିକ୍ଷାରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ନେଇ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ । ଚାଉଳ ଏବଂ ଗୁଡ଼ ଦାନ କରନ୍ତୁ ।
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଲାଲ ଏବଂ ନୀଳ

ମକର ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ବଡ଼ ଭାଇ କିମ୍ବା ଘରର ବାରିଷ୍ଠଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କଲେ ଲାଭବାନ ହେବେ । ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ତୈଳ ଦାନ କରନ୍ତୁ ।
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ସବୁଜ ଓ ବାଇଗଣୀ

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ରାଜନୀତିରେ ସଫଳ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ସପ୍ତଶ୍ଳୋକୀ ଦୁର୍ଗାଙ୍କୁ ପାଠ କରନ୍ତୁ । ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧିତ କୌଣସି ନିର୍ଣ୍ଣୟ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ କରିପାରନ୍ତି । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଗାଈକୁ ଗୁଡ଼ ଦାନ କରନ୍ତୁ ।
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ସବୁଜ ଏବଂ ନୀଳ

ମୀନ ରାଶି : ଧନର ଆଗମନ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ରହିବ । ଶିକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ସିଦ୍ଧିକୁଞ୍ଜିକା ସ୍ତୋତ୍ର ୯ ଥର ପାଠ କରନ୍ତୁ ।
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ହଳଦିଆ ଓ ନାରଙ୍ଗୀ

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]