ଏହି ୭ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଘୋର ବିପଦ

1 min read

ମେଷ ରାଶି : ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଓ ସଂଯମ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ପରିବାରଠୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । କ୍ରୋଧ ବଢ଼ିପାରେ । କଳା ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ରୁଚି ରହିବ । ପରିବାର କିମ୍ୱା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଦାୟିତ୍ୱ ବଢ଼ିପାରେ ।

ବୃଷ ରାଶି : ମନରେ ଥିବା ଆଶା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ । ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗ ରହିଛି । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବା ସହ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆୟ ବଢ଼ିବ । ଚାକିରି କିମ୍ୱା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ କମିପାରେ । ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବଧାନ ଆସିପାରେ । କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ । ଅଯଥା କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ବ୍ୟସ୍ତତା ବଢ଼ିପାରେ । ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ିପାରେ । ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଶ୍ରଦ୍ଧାଭାବ ବଢ଼ିବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେତୁ ଚିନ୍ତାରେ ରହିପାରନ୍ତି । ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳ ମିଳିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହାନି ହେବା ସହ ଆୟ କମ୍ ରହିବ ଏହି କାରଣରୁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ସ୍ୱଭାବରେ ବିରକ୍ତିଭାବ ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି ।

ସିଂହ ରାଶି : ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ । ପୋଷାକ ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢ଼ିପାରେ । ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହ ସଦଭାବ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ । କୌଣସି ବଡ଼ ଦାୟିତ୍ୱ ନେଇପାରନ୍ତି । ସନ୍ତାନ ତରଫରୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ । ସଂଚିତ ଧନ କ୍ଷୟ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିପାରନ୍ତି । ଅତିରିକ୍ତ କ୍ରୋଧରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ସଂଯତ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରେ ରହିବେ । ସ୍ୱଭାବରେ ବିରକ୍ତିଭାବ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କଳହ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ପରିବାରରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ ହୋଇପାରେ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଭାଗ ମିଳିପାରେ ।

ତୁଳା ରାଶି : ମନରେ ନିରାଶଭାବ ରହିପାରେ । ପରିବାରର ସହଯୋଗ ମିଳିବ । କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟରେ ଚାକିରି ମିଳିପାରେ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ବିଦେଶଗସ୍ତ କରିପାରନ୍ତି । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ପୋଷାକ କ୍ରୟରେ ଧନ ବିନିଯୋଗ ହୋଇପାରେ ।

ବିଛା ରାଶି : ଭରପୁର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ । ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ । ଉନ୍ନତି କରିବେ । ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାରୁ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ିବେ । ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ । ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ ।

ଧନୁ ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଦେଇପାରେ । କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିପାରେ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେବ । ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ । ଆୟରେ ବ୍ୟବଧାନ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ । ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଳରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ ।

ମକର ରାଶି : ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଓ ସହନଶୀଳତା ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ବ୍ୟବସାୟରେ ସୁଧାର ଆସିପାରେ । ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପରିବାରର ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଦୈନିକ ଜୀବନରେ ବାଧା ଆସିପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ । ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିପାରେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ଚାକିରିରେ ଉନ୍ନତି କରିପାରନ୍ତି । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ଼ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରେ । ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିବ । ଯାନବାହନରେ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ମାତ୍ର, ଶେଷରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ।

ମୀନ ରାଶି : ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ସହ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଶରୀରର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ପୋଷାକପତ୍ରରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ । ଏଥିସହ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଚାକିରି ମିଳିବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]