ପାକ୍ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କରୋନା, ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ନେଇଥିଲେ ଚାଇନା ଭ୍ୟାକ୍ସିନ

1 min read

ଇସଲମାବାଦ: ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ କରୋନା । ଇମ୍ରାନଙ୍କ କୋଭିଡ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିବା ନେଇ ଶନିବାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସହାୟକ ଫୈଜଲ ସୁଲତାନ । ସୂଚନା ମୁତାବକ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବେ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଚୀନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ଭ୍ୟାକ୍ସିନ ଡୋଜ ନେଇଥିଲେ । ଡୋଜ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ସୁସ୍ଥ ଥିଲେ ଇମ୍ରାନ କିନ୍ତୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦ ଶନିବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭି ଆସିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିବା ପରେ ସମସ୍ତ ଷ୍ଟାଫ ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମର ମଧ୍ୟ କୋଭିଡ ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଇମ୍ରାନଙ୍କ କୋଭିଡ ଲକ୍ଷଣ ଗୁରୁତ୍ତର ନାହିଁ ବଂର ସାଧାରଣ ରହିଛି । ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଗୁରୁବାରଲ ଦିନ ଚାଇନପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ଭ୍ୟାକ୍ସିନକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଏବଂ କୋଭିଡର ତୃତୀୟ ଲହରରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଟିକା ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଆହ୍ବାନ ଦେଇଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ଟିକା ନେବାଦର ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ପାକ୍ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରେ କୋଭିଡ ଲକ୍ଷଣ ପ୍ରକାଶ ହେବା ସହ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିବା ଜଣା ପଡିଛି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସହାୟକ ଖୋଦ ଏ ବିଷୟରେ ଟ୍ବିଟ କରି ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଚାଇନିଜ ଟିକାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ଏବଂ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କୋଭିଡ ଟେଷ୍ଟ କରାଯିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner