ଅନଲାଇନରେ ଚାକିରି ଦେବେ କହି ଲୁଟୁଛନ୍ତି ଟଙ୍କା, ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ପ୍ରସଙ୍ଗ…..

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର : କରୋନା ବେଳେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଲୋକେ ଢେର ହିନସ୍ତା ହେଉଛନ୍ତି । ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଏକ ଜାଲ ନିଯୁକ୍ତି ଓ୍ୱେବସାଇଟ ଅନଲାଇନରେ ଅର୍ଥ ଲୁଟୁଥିବା ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । www.shinejob.tech ନାମକ ଏକ ୱେବସାଇଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ହେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏହାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏନେଇ ଆଡଭାଇଜରି କରିଛି । ସବୁ ଜିଲ୍ଲା ଏସପି, ଡିସିପିଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ୱେବସାଇଟରେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଆବେଦନ କଲେ ୧୦ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ ମଗାଯାଉଛି । ଅନ ଲାଇନ ମାଧ୍ୟମରେ ୧୦ ଟଙ୍କା ଦେବା ପରେ ଅବେଦନକାରୀଙ୍କର ଏଟିଏମ, ଆକାଉଣ୍ଟ କିମ୍ବା ପେଟିଏମକୁ ହ୍ୟାକ କରି ଉଠାଇ ନେଉଛନ୍ତି ଟଙ୍କା  । ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ହେଉଛି ଏକ ଜର୍ମାନର ପୋର୍ଟାଲ । ବସ୍ତାବରେ ଚାକକିରି ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ଯୋଗାଇବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ୱେବସାଇଟର ନାମ ହେଉଛି www.shinejob.com

ମାତ୍ର ହ୍ୟାକରମାନେ ଏହି ୱେବସାଇଟକୁ ହ୍ୟାକ କରି www.shinejob.tech ନାମକ ୱେବସାଇଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କ ଠକାମୀର ଶୀକାର କରାଯାଉଛି । ତେବେ ରାଜ୍ୟରେ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ନଜରକୁ ଆସିବା ପରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏନେଇ ସତର୍କ ହୋଇଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner