କପଡ଼ା ଖୋଲି ମସାଜ ନେଉଥିଲେ ବୃଦ୍ଧ, ପାର୍ଲରରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ

ଥାଇଲାଣ୍ଡ: ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଭିତ୍ତିଭୂମିରେ ଭରି ରହିଛି ଥାଇଲାଣ୍ଡ  । ଏଠାକୁ ଅନ୍ୟ ଦେଶରୁ ଲୋକେ ଯେତିକି ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥାନ୍ତି, ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ମସାଜ ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ବ୍ୟକ୍ତି ଆସିଥାନ୍ତି  । ବୟସ୍କ ଠାରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଗହଳି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ  । କାରଣ ଏଠାରେ ମିଳିଥାଏ ଯୁବତୀଙ୍କ ହାତରୁ ମସାଜ  । ଏହି ମସାଜ ପାଇବା ପାଇଁ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ଯାଇଥିବାବେଳେ ମସାଜ ବେଳେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡିଛି  ।

ସୂଚନୁା ମୁତାବକ ୭୦ ବର୍ଷୀୟ ଏହି ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଘର ବ୍ରିଟେନ  । ଛୁଟି ବିତାଇବା ପାଇଁ ବ୍ରିଟେନରୁ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ  । କିନ୍ତୁ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ମସାଜ ନେବା ପାଇଁ ଅନଲାଇନ ଜରିଆରେ ‘ହାପି ଏଣ୍ଡିଙ୍ଗ’ ମସାଜ ବୁକ କରିଥିଲେ  । ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଠ ସମୟରେ ପହଁଚିବା ପରେ କପଡା ଖୋଲି ଟେବୁଲ ଉପରେ ରଖିଥିଲେ  । ପରେ ଟେବୁଲ ଉପରେ ମୁହଁ ମାଡି ଯୋଇଯାଇଥିଲେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ  ।

ବୃଦ୍ଧ ଜଣଙ୍କ ଶୋଇଯିବା ପରେ ମସାଜ ସେଣ୍ଟରର ଜଣେ ଯୁବତୀ ତାଙ୍କୁ ସର୍ଭିସ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ  । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ଲେଉଟିବା ପାଇଁ କହିଲେ, କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିନଥିଲେ ବୃଦ୍ଧ ଜଣଙ୍କ  । ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ହାତ ମାରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଚକିତ କଲାଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା  । ସେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚକିତ ହୋଇପଡିଥିଲେ  । ପରେ ମେଡିକାଲ ଟିମ ଜଣାଇଥିଲା ଯେ, ବୃଦ୍ଧ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି  ।

ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ମସାଜ ଦେଉଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ନାମମିସ ଆରିଆ  । ତାଙ୍କ କହିବା ମୁତାବିକ, ବୁକ କରିଥିବା ବୃଦ୍ଧ ଜଣଙ୍କ ଅପରାହ୍ନ ୩ଟା ସମୟରେ ସେଣ୍ଡରରେ ପହଁଚିଥିଲେ  । ମସାଜ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ସାମାନ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ବୃଦ୍ଧ ଜଣଙ୍କ ଅନୁଭବ କରିଥିବା କହିଛନ୍ତି  । ମସାଜ ବେଳେ ଯେତେବେଳେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ, କଣ ଆପଣ ଠିକ ଅଛନ୍ତି ? ସେତେବେଳେ ବୃଦ୍ଧ ଜଣଙ୍କ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ  । କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ହଲଚଲ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା  । ମସାଜ କରୁଥିବା ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି  । ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ନେଇ ମେଡିକାଲ ଟିମ ସ୍ପଷ୍ଟ  କରିଥିବାବେଳେ ପୋଲିସ ପହଁଚି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି  ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.