୪-୫-୬ ସଂଖ୍ୟା ଅନୁସାରେ, ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣନ୍ତୁ

1 min read
Numeric Astrology

୨୦୨୧ର ତୃତୀୟ ମାସ ମାର୍ଚ୍ଚର ଦ୍ୱିତୀୟ ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଅଙ୍କ ଜ୍ୟୋତିଷ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଅଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୮ ତାରିଖରୁ ୧୪ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଜନ୍ମ ତାରିଖ ମିଶିଲେ ୪ ରୁ ୬ ଅଙ୍କ ହେଉଛି । ସେମାନଙ୍କର ଏହି ସପ୍ତାହ କିପରି କଟିବ । ସେନେଇ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ଜଣାଇବୁ ।

ଅଙ୍କ-୪: ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଜନ୍ମ ୪, ୧୩, ୨୨, ୩୧ ତାରିଖରେ ହୋଇଛି ।

ସେମାନେ ସ୍ୱଭାରେ ପରିଶ୍ରମୀ, ରହସ୍ୟମୟୀ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ, ସ୍ପଷ୍ଟ ବିଚାରବାଦୀ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ବ୍ୟବହାର ଦେଖାଇଥାନ୍ତି ।

ତେବେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ଏହି କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ରହିଛି । ଋଣ ସୁଝିବାରେ ସେମାନଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ହେବ । ଯାହାଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଭାରାକ୍ରାନ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଆମଦାନୀରେ ମଧ୍ୟ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ଏଭଳି ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନେ ଧର୍ଯ୍ୟ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଧର୍ଯ୍ୟ ହିଁ ସେମାନଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବ । ଏହି ସମୟକୁ ସେମାନେ ସଦୁପଯୋଗ କରନ୍ତୁ । ବ୍ୟବସାୟରେ କିଭଳି ଉନ୍ନତି ହେବ ସେଦିଗ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଅନେକ କିଛି ଖରାପ ଶୁଣିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡ଼ିପାରେ । କୌଣସି ପ୍ରକାର ମତଭେଦ ଓ ମନମାଳିନ୍ୟ ରୋକିବାକୁ ନିଜ ଉପରେ ସଞ୍ଜମତା ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ।

ସେମାନଙ୍କର ଶୁଭ ଅଙ୍କ-୪ ଏବଂ ୧୩ ।

ଶୁଭ ରଙ୍ଗ: ନୀଳ, ବାଦାମୀ, ଖାକି ।

ଶୁଭ ଦିନ: ରବିବାର, ସୋମବାର, ବୁଧବାର ।

ବାରାକ ଓବାମା, ଏସ୍‌ ରାମାନୁଜନ, ସରଦାର ପଟେଲ, ଜର୍ଜ ଓ୍ୱାସିଂଟନ୍‌, ଋଷି କାପୁର, ଅମିତ ଶାହ, ଶ୍ରୀଦେବୀ, ମାଇକଲ ଫେରାଡ଼େ, କିଶୋର କୁମାର ଏହି ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

ଅଙ୍କ-୫: ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଜନ୍ମ ୫, ୧୪, ୨୩ ।

ସେମାନଙ୍କ ନାମ E, H, N ଓ X ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବ ।

ସ୍ୱାମୀ ଗ୍ରହ: ବୁଧ

ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ: ତାର୍କିକ, ବୁଦ୍ଧିମାନ, କର୍ମଶୀଳ, ଚତୁର

ଶୁଭ ରଙ୍ଗ: ସବୁଜ, ଧଳା, ହାଲୁକା ଖାକି

ଶୁଭ ଦିନ: ଗୁରୁବାର, ଶୁକ୍ରବାର, ଶନିବାର

ଏହି ସପ୍ତାହ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଯୋଗାଇବାକୁ ଯାଉଛି । ଅନ୍ୟ କୌଣସି କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରତି ମନଯୋଗ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆଶାନୁରୂପ ଫଳ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ । ଏଥିପାଇଁ ମନ ବିଚଳିତ ତଥା ଭାରାକ୍ରାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ରହିପାରେ । ଟଙ୍କା ଅଭାବ ହେତୁ ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ଚାପ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଅନ୍ୟପଟେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ  । ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଖବର ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ଆଲବର୍ଟ ଆଇନ୍‌ ଷ୍ଟାଇନ୍‌, ବିରାଟ କୋହଲି, ଓ୍ୱିଲିୟମ ସେକ୍ସପିୟର, ଅମିର ଖାନ୍‌, ଦିପିକା ପାଦୁକୋନ, ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ, ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଭଳି ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏହି ଦିନରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ ।

Numeric Astrology

ଅଙ୍କ-୬: ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଜନ୍ମ ୬, ୧୫, ୨୪ ତାରିଖରେ ହୋଇଛି

ସେମାନଙ୍କର ନାମ U, V ଓ W ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବ ।

ସ୍ୱାମୀ ଗ୍ରହ: ଶୁକ୍ର

ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା, ୬, ୨୪

ଶୁଭ ରଙ୍ଗ: ହାଲୁକା ନୀଳ, ଧଳା, ଗୋଲାପୀ

ଶୁଭ ଦିନ: ସୋମବାର, ବୁଧବାର, ଶୁକ୍ରବାର

ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ: କଳାପ୍ରେମୀ, ଆକର୍ଷଣୀୟ, ବନ୍ଧୁ କରିବାରେ ମାହିର, ନ୍ୟାୟପ୍ରିୟ ।

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ଚାଲିଛି । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ତରବର ହୋଇ କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହଇରାଣରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ କୌଣସି ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଏବଂ ନିଜେ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହ କାର୍ଯ୍ୟକାରନ୍ତୁ । ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ । ଭବିଷ୍ୟତ କଥା ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରିହିବ ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *