ପରମାଣୁ ବୋମା, ଝଡ଼ ଏବଂ ବିଧ୍ୱଂସ, ୨୦୨୨ ମସିହା ପାଇଁ ନାସ୍ତ୍ରୋଦମସଙ୍କ ଡରାଇବା ଭଳି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ

1 min read

Nostradamus Predictions 2022: ଫ୍ରାନ୍ସର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭବିଷ୍ୟବକ୍ତା ନାସ୍ତ୍ରୋଦମସ ଦଶନ୍ଧି ପୂର୍ବେ ‘ଲେସ ପ୍ରୋଫେଟିସ’ ନାମକ ଏକ ପୁସ୍ତକରେ ବିଶ୍ୱକୁ ନେଇ ଅନେକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ୭୦ ପ୍ରତିଶତ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ପ୍ରତି ବର୍ଷ ସତ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥାଏ । ୨୦୨୧ ମସିହା ପାଇଁ ସେ ମହାମାରୀ, ଅକାଳ ଏବଂ ବିଧ୍ୱଂସ ଭଳି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ ଯାହାକୁ କରୋନା ଭାଇରସ ଏବଂ ଏହାପାଇଁ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ହୋଇଥିବା ହାହାକାର ସହ ତୁଳନା କରାଯାଉଛି । ୨୦୨୨ମସିହା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନାସ୍ତ୍ରୋଦମସ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କଲା ଭଳି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ବିଷୟରେ…

ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେବ ଦରଦାମ- ନୋସ୍ତ୍ରୋଦମସଙ୍କ ପୂର୍ବାନୁମାନ ଅନୁଯାୟୀ ୨୦୨୨ ମସିହାରେ ଜିନିଷପତ୍ରର ଦରଦାମ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରେ ରହିବ ଏବଂ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାରର ମୂଲ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ। ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୨୨ ମସିହାରେ ସୁନା, ରୂପା ଏବଂ ବିଟକଏନ୍ ସମ୍ପତ୍ତି ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯିବ ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବେ ।

 

ପୃଥିବୀକୁ ଧ୍ୱଂସ କରିଦେବ ଆଷ୍ଟୋରଏଡ- ୨୦୨୨ ର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ, ନୋସ୍ତ୍ରୋଦମସ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଷ୍ଚୋରଏଡ ଯୋଗୁଁ ପୃଥିବୀ ବହୁତ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହେବ । ଏକ ବଡ ପଥର ସମୁଦ୍ରରେ ପଡ଼ିବ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ପ୍ରବଳ ଜଳ ତରଙ୍ଗ ଆସିବ ଯାହା ପୃଥିବୀକୁ ଚାରିପଟୁ ଘେରି ରହିବ । ସମୁଦ୍ର ଜଳର ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ବହୁ କ୍ଷୟ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ ।

ବିନାଶକାରୀ ପରମାଣୁ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ହେବ – ପୂର୍ବାନୁମାନ ଅନୁଯାୟୀ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଏକ ବିନାଶକାରୀ ପରମାଣୁ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ହେବ ଏବଂ ଏହା ଜଳବାୟୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟାଇବ । ଏହି ପରମାଣୁ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ହେତୁ ପୃଥିବୀର ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ବଦଳିପାରେ ।

ତିନି ଦିନ ଧରି ଅନ୍ଧାରରେ ରହିବ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ – ନୋସ୍ତ୍ରୋଦମସଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୨୨ ମସିହା ପ୍ରଥମେ ବିନାଶ ଏବଂ ପରେ ଶାନ୍ତି ଆଣିବ । ଏହି ଶାନ୍ତି ପୂର୍ବରୁ, ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ୭୨ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ଅନ୍ଧକାର ରହିବ । ଶରତରେ ପର୍ବତ ଉପରେ ତୁଷାରପାତ ହୋଇପାରେ । ଅନେକ ଦେଶର ଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହେବା ମାତ୍ରେ ଶେଷ ହୋଇଯିବ, ଏକ ପ୍ରାକୃତିକ ଘଟଣା ଏହାକୁ ଶେଷ କରିବ । ତିନି ଦିନର ଅନ୍ଧକାର ପରେ, ଆଧୁନିକତା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରୁ ଶେଷ ହୋଇଯିବ ।

ଫ୍ରାନ୍ସକୁ ଆସିବ ଏକ ବଡ଼ ଝଡ଼- ନୋସ୍ତ୍ରୋଦମସଙ୍କ ପୂର୍ବାନୁମାନ ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୨୨ ମସିହାରେ ଫ୍ରାନ୍ସରେ ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ଝଡ଼ ଆସିବ । ଏହି କାରଣରୁ ପୃଥିବୀର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଭୟଙ୍କର ନିଆଁ, ମରୁଡ଼ି ଏବଂ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଯଦି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ୨୦୨୨ ମସିହାରେ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ଦୁର୍ଭିକ୍ଷ ଦେଖାଦେବ ।

ମାନବଜାତି ଉପରେ କୃତ୍ରିମ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସର ଆକ୍ରମଣ- ନୋସ୍ତ୍ରୋଦମସର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୨୨ ମସିହାରେ Personal Computer ର ମସ୍ତିଷ୍କ ମନୁଷ୍ୟକୁ  ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ । ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ Artificial Intelligence ମାନବ ଇଣ୍ଟରଫେସର କୃତ୍ରିମ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସର ହେବ ଏବଂ ରୋବଟ୍ ମାନବ ଜାତିକୁ ଧ୍ୱଂସ କରିବ ।

ଭୂମଧ୍ୟସାଗରରେ ବିସ୍ଫୋରଣ – ପୂର୍ବାନୁମାନ ଅନୁଯାୟୀ, ମେନୋର୍କା ଦ୍ୱୀପ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଭୂମଧ୍ୟସାଗରରେ କ୍ଷେପଣାସ୍ତ୍ର ପରୀକ୍ଷଣ ସମୟରେ ଏକ ବଡ଼ ବିସ୍ଫୋରଣ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *