ରାଜ୍ୟରେ ୧୧୨୯ ଜଣ ନୂଆ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ସର୍ବାଧିକ

1 min read
Central Team To Review Corona Situation Puri And Jagatsinghpur Today

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ସଂକ୍ରମଣ। ଦିନକରେ ୧୧ଶହ ୨୯ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭ଶହ ୮୫ ସଂକ୍ରମିତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ୨୯ ଜିଲ୍ଲା ଓ ଷ୍ଟେଟପୁଲରୁ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଗଜପତିରେ ଶୂନ ସଂକ୍ରମଣ ରହିଛି। ତେବେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରୁ ସେଣ୍ଟରରୁ ୬୫୭ ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ, ଲୋକାଲ କେସ୍ ରହିଛି ୪୭୨। ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୮୮, କଟକରୁ ୧୩୫, ଷ୍ଟେଟପୁଲରୁ ୭୬ ଜଣ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେହିପରି ବାଲେଶ୍ୱରରୁ ୭୨, କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରୁ ୬୬, ଜଗତସିଂହପୁରରୁ ୬୩, ଭଦ୍ରକରୁ ୬୦, ଅନୁଗୁଳରୁ ୫୫, ଯାଜପୁର ଓ ପୁରୀରୁ ୪୮ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଓ ନୟାଗଡ଼ରୁ ୨୦ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ଦେବଗଡ଼ ଓ କେନ୍ଦୁଝରରୁ ୮ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ୭, ଝାରସୁଗୁଡା ଓ ରାୟଗଡ଼ାରୁ ୬ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ନବରଙ୍ଗପୁର, ସୋନପୁର ଓ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରୁ ୫ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ବଲାଙ୍ଗୀର, ବୌଦ୍ଧ ଓ କନ୍ଧମାଳ ଓ ମାଲକାନଗିରିରୁ ୪ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ବରଗଡ଼ ଓ ନୂଆପଡାରୁ ୩ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ଗଞ୍ଜାମ ଓ କୋରାପୁଟରୁ୨ଜଣ ଲେଖାଏଁ, କଳାହାଣ୍ଡି ଓ ସମ୍ବଲପୁରରୁ ଜଣେ ଲେଖାଏଁ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୯ଲକ୍ଷ ୮୦ହଜାର ୮୬୬ ରହିଛି। ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍ ସୁସ୍ଥ ହେଲେଣି ୯ଲକ୍ଷ ୬୦ହଜାର ୩୮୬ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ସେହିପରି ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍ ୧୪ହଜାର ୩୨୫ ରହିଛି।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner