ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ କବାଟ ଖୋଲି ଶୋଇଥିଲେ ମହିଳା, ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ପଡ଼ୋଶୀ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ

1 min read

ନୋଏଡ଼ା: ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ କବାଟ ଖୋଲି ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଶିକାର ହେଲେ ସ୍ତ୍ରୀ । ଗୌତମ ବୁଦ୍ଧ ନାଗର (ନୋଏଡା)ର ଭଙ୍ଗେଲ ଅଞ୍ଚଳର ଏଭଳି ଏକ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ନୋଏଡା ଫୋଜ-୨ର ଭଙ୍ଗେଲ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ମହିଳା ଘର ଭିତରେ ଶୋଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଛାତକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ କାଳେ ରାତିରେ ଉଠିକି ତଳକୁ ଆସିବେ ସେଥିବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଘରର କବାଟ ଖୋଲା ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ । ଆଉ ଏହା ହିଁ  ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେଲା ମହିଳାଙ୍କ ସବୁଠୁ ବଡ଼ ଭୁଲ ।

କବାଟ ଖୋଲା ରଖି ଶାଇଥିବା ବେଳେ ପଡୋଶୀ ଜଣକ ଛାତ ଦେଇ ମହିଳାଙ୍କ ରୁମରେ ପଶି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି । ଏହାପରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଥାନାରେ ଏକ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାଁ ରିଙ୍କୁ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଯିଏ କି ତାଙ୍କ ପଡୋଶୀରେ ରହୁଥିଲେ । ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ସମୟରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତଥା ପଡୋଶୀ ରିଙ୍କୁକୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ଘରର କବାଟ ଖୋଲା ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀରେ ରହୁଥିବା ରିଙ୍କୁ ଏହି ସୁଯୋଗର ଲାଭ ଉଠାଇଥିଲା । ଏବଂ ଚୁପଚାପ୍ ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଶୋଇଥିବା ଶୋଇଥିବା ସମୟରେ ରିଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହ ଭୟଭୀତ କରାଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା । ତେବେ ମାମଲା ରୁଜୁ ପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କର ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ କରାଯାଇଛି।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner