କେକେଆରକୁ ୧୦ ରନରେ ହରାଇଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ

1 min read
Mumbai Indians Beat KKR By 10 Runs IPL 2021

ଚେନ୍ନାଇ: କୋଲକାତାର ବିଜୟ ଧାରାରେ ବ୍ରେକ୍ ଲଗାଇଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ । ଆଇପିଏଲର ପଞ୍ଚମ ମ୍ୟାଚକୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ୧୦ ୱିକେଟରେ ଜିତି ନେଇଛି । ପ୍ରଥମେ ଟସ୍ ଜିତି କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଫିଲ୍ଡିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା । ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ୨୦ ଓଭରରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ସର୍ବାଧିକ ୫୬ ରନ୍ ବଳରେ ସମସ୍ତ ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ୧୫୨ ରନ୍ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲା । ଦଳର ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ୩୨ ବଲରେ ୪୩ ରନର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ ।

Mumbai Indians Beat KKR By 10 Runs IPL 2021

ଜବାବରେ ବ୍ୟାଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ୮.୫ ଓଭରରେ ୭୨ ରନରେ ପ୍ରଥମ ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲା । ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ନୀତିଶ ରାଣା ୪୭ ବଲରେ ୫୭ ରନର ପାଳି ଖେଳିଥିଲେ । ସୁବମନ ଗିଲ୍ ୨୪ ବଲରେ ୩୩ ରନ୍ କରିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ କେହି ଖେଳାଳି ୨ ଅଙ୍କ ରନ୍ କରି ପାରି ନଥିଲେ । ଦଳ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ୨୦ ଓଭର ସୁଦ୍ଧା ୭ଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ୧୪୨ ରନ୍ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା ।

 Mumbai Indians Beat KKR By 10 Runs IPL 2021 (2)

ମୁମ୍ବାଇ ପକ୍ଷରୁ ରୁସେଲ୍ ସର୍ବାଧିକ ୫ଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିବା ବେଳେ କୋଲକାତା ପକ୍ଷରୁ ରାହୁଲ ଚହର ସର୍ବାଧିକ ୪ଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ । ଚଳିତ ସିଜିନରେ କୋଲକାତା ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଠାରୁ ୧୦ ରନରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲା । ଆଜିର ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ କୋଲକାତା ଠାରୁ ୧୦ ରନରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ନେଇଛି । ବିଜୟ ସହ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନକୁ ଉଠିଥିବା ବେଳେ କୋଲକାତା ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି ।

ଏଥିସହ ପଢ଼ନ୍ତୁ- ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଉପରେ ଭାରି ପଡ଼ିଲେ ନୀତିଶ. କେକେଆର୍ ୧୦ ରନରେ ବିଜୟୀ

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner