ଡେରିରେ ପହଞ୍ଚିବାରୁ ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍, NCBର ଆଞ୍ଚଳିକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କହିଲେ- ଏହା କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ, ସମୟରେ ଆସ  

1 min read
Mumbai Ananya Panday At NCB Office In Drugs Case Related To Aryan Khan

ମୁମ୍ବାଇ: କ୍ରୁଜ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଆର୍ୟନଙ୍କ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍ ଚାଟ୍ ଜରିଆରେ ଏନସିବି ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ଶୁକ୍ରବାର ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ୪ ଘଣ୍ଟାର ଜେରା କରିଛି ନାର୍କୋଟିକ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ । ସୋମବାର ପୁଣି ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ତଦନ୍ତକାରୀ ସଂସ୍ଥା ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ଡାକିଛି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡେରିରେ ପହଞ୍ଚୁଥିବା ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍ କରିଛନ୍ତି ଏନସିବିର ଆଞ୍ଚଳିକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସମୀର ୱାନଖେଡେ ।

Mumbai Ananya Panday At NCB Office In Drugs Case Related To Aryan Khan

ଗୁରୁବାର ଦ୍ୱି ପ୍ରହର ୨ଟା ବେଳକୁ ଆସିବାକୁ ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ କହିଥିଲା ଏନସିବି । ତେବେ ଅନନ୍ୟା ୨ଟା ପରିବର୍ତ୍ତ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ୪ଟାରେ । ସେହିଭଳି ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ୧୧ଟା ବେଳେ ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ଆସିବାକୁ ଏନସିବି କହିଥିଲା । ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ଦିନ ସାଢ଼େ ୨ଟାରେ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଏନସିବି ମୁଖ୍ୟ କହିଛନ୍ତି- ଏହା କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସଂସ୍ଥାର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଅଟେ, ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ୍ ନୁହେଁ । ଆପଣଙ୍କୁ ଯେଉଁ ସମୟରେ ଡକା ଯାଉଛି ସେହି ସମୟରେ ଆସନ୍ତୁ । ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ଏନସିବି ଜେରା କରୁଥିବା ବେଳେ ଆର୍ୟନଙ୍କ ମାମଲାରେ କିଛି କାଗଜପତ୍ର ଧରି ଏନସିବି ଅଫିସରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ପୂଜା ଡଡଲାନି । ଏବେ ସେ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅଛନ୍ତି, ପଚରାଉଚରା ଚାଲିଛି ।

Mumbai Ananya Panday At NCB Office In Drugs Case Related To Aryan Khan

ଅନନ୍ୟା ତିନିଥର ଆର୍ୟନଙ୍କ ନିକଟରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ପହଞ୍ଚାଇଥିବା ନେଇ ଏନସିବି ପ୍ରମାଣ ପାଇଛି । ତେବେ ଏଭଳି କଥା ସହ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇ ଆର୍ୟନଙ୍କ ସହ କୌଣସି ଚାଟ୍ କରି ନଥିବା କହିଛନ୍ତି ଅନନ୍ୟା । ଏପରିକି ଡ୍ରଗ୍ସ ଯୋଗାଇବା କଥାକୁ ସେ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି । ଏନସିବି ଅନୁସାରେ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ବଡ଼ ପାର୍ଟିରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇ ଦେଇଥିଲେ । ଅନନ୍ୟା ଫୋନ୍ ଜବତ କରି ଚାଟର ଖୋଳତାଡ଼ କରୁଛି ଏନସିବି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *