ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା

1 min read

ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଗଣନା ଅନୁସାରେ ୨୦୨୨ ମେ ୨୨ ତାରିଖ ଅନେକ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ସମୟ ଥିବାବେଳେ ଅନେକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ଶୁଭଦାୟକ । ଜାଣନ୍ତୁ କାହାର ବଦଳିବ ଭାଗ୍ୟ…

ବୃଷ ରାଶି : ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଧନପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସୁଖରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ପରିବାରରେ ମାନ-ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ । ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତିର ସୁଯୋଗ ରହିଛି ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ସୁଖ ଖବର ମିଳିପାରେ । ଯଶ-କୀର୍ତ୍ତି ଓ ମାନ-ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିପାରେ । ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ । ଯାନବାହନର ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ପରିବାର ସହ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ମା’ଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ରାଜନୈତିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଶା ଓ ଆକାଂକ୍ଷା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ।

ବିଛା ରାଶି : ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାରୁ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ମା’ଙ୍କ ତରଫରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ । କଳା ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢ଼ିବ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ସ୍ଥାନ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି । ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ । ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ସୁଖଦ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ । ଚାକିରିରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିପାରେ । ବାହନ ସୁଖରେ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇପାରେ । ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିପାରେ । ଅତିରିକ୍ତ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ମନରେ ଶାନ୍ତି ଓ ପ୍ରସନ୍ନତାଭାବ ରହିବ । ମା’ କିମ୍ୱା କୌଣସି ବୟସ୍କ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]