ବିଜେପିକୁ ମେହବୁବାଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟ: କହିଲେ, ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରକୁ ଫେରୁ ଧାରା ୩୭୦

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଜେପିକୁ ପୁଣି ଟାର୍ଗେଟ କଲେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମେହବୁବା ମୁଫତି । ଗୋଟିଏ ପଟେ ବିଜେପି ବିପକ୍ଷରେ କଡ଼ା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତା ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ମେହବୁବା ମୁଫତି ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କୁ ମହାନ ନେତା କହିଥିଲେ । ଏଥିସହ ସେ ଆହୁରି କହିଥିଲେ କି ଯଦି ବାଜପେୟୀ ଚାହିଁଥାନ୍ତେ ତେବେ ହଜାର ବାଲାକୋଟ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ କରି ପାରିଥାନ୍ତେ । କିନ୍ତୁ ବାଜପେୟୀ ଏମିତି କରିନଥିଲେ କାହିଁକି ନା ବାଜପେୟୀ ରାଜଧର୍ମ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ବାଜପେୟୀ କାଶ୍ମୀରକୁ ହୃଦୟର ସହ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ବୋଲି ମେହବୁବା ମୁଫତି କହିଥିଲେ ।

ମେହବୁବା ମୁଫତି ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି କି ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀ ନିର୍ବାଚନରେ ପରାଜୟ ଲାଭ କରିଛନ୍ତି ସତ କିନ୍ତୁ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଏବେ ବି ସଲାମ କରୁଛୁ । ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ଛାତି ୫୬ ଇଞ୍ଚର ନଥିଲା ୬୭ ଇଞ୍ଚର ଥିଲା ବୋଲି ମେହବୁବା ମୁଫତି କହିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କାଶ୍ମୀରରୁ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ହୋଇଥିବା ଧାରା ୩୭୦ ଓ ୩୫ (A) ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ବିଜେପି ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ ମୁଫତି । ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରକୁ ଏହି ବିଶେଷ ଅଧିକାର ଫେରିବା ଦରକାର ବୋଲି କହିଥିଲେ ମେହବୁବା ମୁଫତି ।

 

 

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *