ଫିଲ୍ମ ଅଫର ଦେବା କହି ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଯୌନ ଶୋଷଣ, ଫସିଲେ ମାଲାୟାଲମ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ମାଲାୟାଲମ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ତଥା ନିର୍ମାତା ବିଜୟ ବାବୁ ଏବେ ଅଡୁଆରେ । କାରଣ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଲାଗିଛି ଯୌନ ଶୋଷଣର ଅଭିଯୋଗ । ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେରଳ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ଜଣେ ମହିଳା ବିଜୟ ବାବୁଙ୍କ ଉପରେ ଏର୍ନାକୁଲମ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ପୋଲିସ ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଏପ୍ରିଲ ୨୨ ରେ ସେ ଏକ ଅଭିଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ଅଭିନେତା ମହିଳାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସେ ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ଭୂମିକା ଦେବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ।

ପୋଲିସ ଆହୁରି କହିଛି ଯେ, ମହିଳା ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ବିଜୟ ବାବୁ ତାଙ୍କୁ କେରଳର କୋଚିର ଏକ ଫ୍ଲାଟରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏବଂ ଏହା ଥରେ ନୁହେଁ ଅନେକ ଥର ଘଟିଛି | ମହିଳା ଜଣକ ନିଜେ କୋଜିକୋଡେ ନିବାସୀ ଅଟନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ ବିଜୟ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ଭୂମିକା ଦେବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ। ଯାହା ସେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଇ ନାହାନ୍ତି । ଯଦିଓ ଏହି ମାମଲା ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ ନ ଥିଲା କି ବିଜୟ ବାବୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ନଥିଲା।

ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ବିଜୟ ବାବୁ ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ଏପ୍ରିଲ ଭିତରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଶାରୀରିକ ନିର୍ଯାତନା ସହ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନୂଆ ଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଜାଣିଥିଲେ | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନୂଆ ଥିଲି, ମୋତେ କେହି ବି ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଦେଇ ନଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ମୋତେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ପରି ପରାମର୍ଶ ଦେଉଥିଲେ ଏବଂ ଏହା କରି ସେ ମୋର ବିଶ୍ୱାସ ଜିତିଥିଲେ।

ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟାରେ ସେ ମୋ ପାଇଁ ତ୍ରାଣକର୍ତ୍ତା ପରି ଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଏହାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ସେ ମୋତେ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରୁଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସଚେତନ ଥିଲି, ମୁଁ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କକୁ ମନା କରିଥିଲି । ସେ ମୋର ଇଚ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଇ ମତେ ଦେଢ଼ ମାସ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ’। ସେ ମଦ ପିଇ ତାଙ୍କୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରିଥିଲେ ବୋଲି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବିଜୟ ବାବୁ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଲାଇଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ସେ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି।

ଅଭିଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରେ, ପୋଲିସ ଆଇପିସିର ଧାରା ୩୭୬, ୫୦୬ ଏବଂ ୩୨୩ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତା ସାନ୍ଦ୍ରା ଥୋମାସଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ବାବୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପରେ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିନେଇଥିଲେ ।

ବିଜୟ ବାବୁ ମାଲାୟାଲମ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ବଡ଼ ନାଁ | ସେ ତାଙ୍କ ସିନେମା କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ କେବଳ ଜଣେ ଅଭିନେତା ନୁହଁନ୍ତି, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି | ତାଙ୍କର ‘ଶୁକ୍ରବାର ଫିଲ୍ମ ହାଉସ୍’ ନାମକ ଏକ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ମଧ୍ୟ ରହିଛି |

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]